Ferrari opět sundá nálepky Mission Winnow ze svých vozů

Ferrari potvrdilo, že pro velké ceny Kanady a Francie odstraní ze svých vozů nálepky s logem kampaně Mission Winnow.
Ferrari opět sundá nálepky Mission Winnow ze svých vozů

Mission Winnow je kampaní firmy Philip Morris International. Oficiálně nemá mít kampaň nic společného s tabákovými výrobky, ale tomu někteří příliš nevěří. Mezi ně se počítaly také úřady v Austrálii, které chtěly Ferrari před závodem prověřit. Scuderia předem nálepky sundala. V Kanadě a Francii se to bude opakovat. 

„Scuderia Ferrari bude opět oslavovat 90. výročí svého založení,“ potvrdil tým. „Proto, stejně jako tomu bylo v Austrálii, budou SF90 v Montrealu a Le Castellet nést loga oslavující výročí. Stejně tomu bude na kombinézách jezdců a mechaniků.“

Uvidíme, zda stejnou cestou půjde také McLaren. Na vozech z Wokingu můžeme vídat loga kampaně A Better Tomorrow, za kterou stojí British American Tobacco.

Foto: Getty Images / Michael Regan

Další článek: Briatore kritizuje vystoupení McLarenu v Indy 500, Ferrari a pneumatiky ve F1

9:39 | Obrat McLaren Group v prvním čtvrtletí: 2019: 284 milionů liber 2020: 109 milionů liber
22. května | F1 potvrdila, že stále jedná s britskou vládou o pořádání závodů. Nyní je komplikuje nutnost karantény po přicestování do země...
22. května | Podle Sky Sports by se v Silverstonu mohlo jet později v létě, až skončí opatření (nutnost karantény po příjezdu do země). Šéf okruhu je v tomto optimistický.
22. května | Aby to Renaultem ve F1 nakonec nedopadlo úplně jinak a Ricciardo nebyl rád, že je rád. odkaz