Ferrari o Räikkönenovi uvažuje, ale nic víc neřekne

Šéf Ferrari Stefano Domenicali připustil, že je Kimi Räikkönen kandidátem na místo týmového kolegy Fernanda Alonsa u Ferrari v příštím roce.
Ferrari o Räikkönenovi uvažuje, ale nic víc neřekne

Po uzavření jezdecké sestavy Red Bullu se spekulace o Räikkönenovi soustředily na Ferrari. Někteří italští novináři mají dokonce za to, že smlouva je už podepsaná.

"Slyšeli jsme o tom hodně věcí, o jezdcích během letní přestávky," reagoval Domenicali v rozhovoru pro Sky Sports. "My nemáme, co bychom ke všem těm komentářům, které kolují, dodali."

"Ale nezapomínejte, že každé léto tu máme takové zvěsti. Minulá léta jsme viděli, že padla rozhodnutí, která byla jiná, než říkali novináři. Až budeme připraveni oznámit rozhodnutí, které uděláme, řekneme to."

Ferrari ale připouští, že Fin představuje konkurenci pro Massu. Na přímou otázku, zda by zvážil návrat Kimiho Räikkönena, Domenicali s úsměvem odpověděl: "Proč ne?"

Ovšem Ferrari už před závodním víkendem oznámilo, že rozhodnutí určitě nepřijde v Monze.

Další článek: Alonso: Jestli v příštích závodech nestáhneme Vettela, bude lepší se vzdát

11. května | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
11. května | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
11. května | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.