Ferrari možná dokončí sezónu bez Mission Winnow

Loga kampaně zmizela z vozů a overalů Ferrari v Austrálii a také v Kanadě. Neubudou ani ve Francii a možná se už letos neobjeví vůbec.
Ferrari možná dokončí sezónu bez Mission Winnow

Mission Winnow je kampaní tabákové firmy Philip Morris. Kromě Ferrari se loga objevila také na motorkách Ducati v MotoGP.

Philip Morris sice opakuje, že nejde o propagaci tabákových výrobků, která je ve velké části zemí zakázána, ale i tak je kampaň v centru pozornosti úřadů i nejrůznějších organizací.

V Kanadě jezdilo Ferrari místo Mission Winnow opět s logy, které připomínají 90 let značky. Ve Francii se na tom nic nezmění.

Podle Motorsport.com by se však loga Mission Winnos nemusela objevit letos už vůbec.

Týmy a ani Philip Morris situaci nechtějí komentovat.

Foto: Getty Images / Peter Fox

Další článek: Vettel není první. O vítězství přišli i Räikkönen, Schumacher, Senna nebo Prost

10:25 | Třetí současný jezdec pojede virtuální Le Mans. K Norrisovi a Verstappenovi (se stejným vozem) se připojí také Pierre Gasly, který bude v týmu třeba s Vergnem.
9:39 | Obrat McLaren Group v prvním čtvrtletí: 2019: 284 milionů liber 2020: 109 milionů liber
22. května | F1 potvrdila, že stále jedná s britskou vládou o pořádání závodů. Nyní je komplikuje nutnost karantény po přicestování do země...
22. května | Podle Sky Sports by se v Silverstonu mohlo jet později v létě, až skončí opatření (nutnost karantény po příjezdu do země). Šéf okruhu je v tomto optimistický.