Ferrari: Massa je jednička a očekáváme od něj odpovídající výkony

Prezident Ferrari Luca di Montezemolo podpořil na dálku telefonem do Japonska své jezdce před další Grand Prix, přičemž zdůraznil, že Felipe Massa není týmová dvojka.
Ferrari: Massa je jednička a očekáváme od něj odpovídající výkony

"Fernando zněl velmi soustředěně a odhodlaně, stejně jako celý tým," uvedl Montezemolo. "Je to důležitá chvíle a jsem si jistý, že všichni do toho dají vše, abychom dosáhli svých cílů."

"Felipe je a vždy bude pro Ferrari jezdcem číslo 1. Očekávám od něj výkony jezdce číslo 1, v příštích čtyřech závodech a příští rok s jinými pneumatikami. Budou klíčové pro naše výhry v příští sezóně a pro odebrání důležitých bodů našim soupeřům v boji o tento šampionát."

Montezemolova slova přicházejí ve chvíli, kdy měl Massa pro německý Sport Bild uvést, že nikdy nebude pro Ferrari další Rubens Barrichello. Brazilec by podle svého vyjádření raději ukončil kariéru, než aby závodil jen o druhá místa.

Další článek: Nejsme ten třetí tým vzadu, hájí se McLaren

11. května | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
11. května | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
11. května | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.