Ferrari F150 si ve Fioranu vyzkoušel také Massa

Felipe Massa odjel ve Fioranu v rámci akce pro fanoušky první kilometry za volantem Ferrari F150. První porovnání s konkurenty čeká nový monopost v úterý na testech ve Valencii.
Ferrari F150 si ve Fioranu vyzkoušel také Massa

V rámci páteční prezentace si vůz Ferrari F150 vyzkoušel Fernando Alonso. V sobotu vyjel s novým monopostem na trať také Felipe Massa. Příležitost dostal ve Fioranu při akci pro členy Ferrari Clubu.

Trať byla po ranním dešti vlhká, navíc ve Fioranu panovaly nízké teploty. Brazilec tak za volantem F150 absolvoval pouze šedesát kilometrů, tedy dvacet okruhů. Vůz byl pak naložen do kamionu a okamžitě putoval na testování do Valencie. V úterý a ve středu s ním na okruhu Ricarda Torma pojede Fernando Alonso, ve čtvrtek dojde na Massu.

Akce se zúčastnili také Fernando Alonso, Jules Bianchi, Giancarlo Fisichella, Andrea Bertolini a mladící z jezdecké akademie. Všem fanouškům osobně poděkoval šéf závodního týmu Ferrari Stefano Domenicali. "Loni jsme vyhráli v Monze a cítili jsme od vás podporu, která je pro nás skvělým motivačním faktorem. Doufáme, že se vám odvděčíme ziskem titulu, který jsme loni těsně ztratili v Abú Zabí," přeje si Ital.

Další článek: Mercedes zveřejnil obrázek letošního vozu MGP W02