Ferrari by mohlo mít v Austrálii problém kvůli Mission Winnow

Lewis Hamilton Ondrej_V  |  08. 02. 2019 20:54

Nejsem ferrarista, ale tihle aktivisté jsou už trapní. Chybí mi sponzoři West, Marlboro, John Player Special, Rothmans a Kamelky... Pěkný livreje týmy měly. Obří korporace, co nemají problém sypat prachy do propagace, to tu chybí. (Sice otázka, jestli by v dnešní době chtěli sypat prachy do F1...) Čokoládový mlíko, správci kryptoměn? Jako WTF1.

Charles Leclerc pejdaa  |  08. 02. 2019 22:16

hlavně chybí svoboda.. celý svět pindá a bojuje kvůli diktátorům.. a přitom zakazují a přikazují nesmysle.. F1 není show, zábava pro děti.. ale pro rozumné dospělé, proto nevidím duvod, aby ji nemohl sponzorovat kdokoliv, včetně alkoholu či cigár.. A komu se to nelíbí, koho to pohoršuje, at na to nečumí, je demokracie..

Není demokracie tam, kde pár evropských poslanců diktuje podmínky života desítkám milionů lidí a tisícům firem. To je hrubý diktát- diktatura

já kouřím jenom kluky

mně se líbi tato muzika, já mám rád big bít od podlahy, skíni se mě líběj...Oi! Oi! Oi!

I Alonsa?😀

McLaren fan since Ayrton Senna era (1988-93)

Takže vystřílet všechny velbloudy a zakázat o nich mluvit, všechny závody na začátku rozbíhat povelem "začátek", protže Start evokuje dobře známé cigára, všechny Petry zavřít, nebo aspon přejmenovat, aby nedělali reklamu Petrám, zkatku pro Bluethoot také zrušit, BTéčka byli BTčka, pamětníci vědí, a co takhle Partyzan, Kleopatra, zrušit Spartu, Red a Whitte, Reute 66, West, Moon, Harley Davidson, Kent a tísíce dalších. Každý název cigaret má v životě ještě jiný význam. A jak se potom zachovat k výrobcům třeba piva(alkohol), když pod svou firmou reklamují nealkoholické pivo? To není obcházení reklamy?

Charles Leclerc pejdaa  |  08. 02. 2019 19:32

Zkrátka když ti do pouště přijede Ferrari, tak z toho chceš vytřískat co nejvíc, je to jen politikaření a ti australští hotentoti to moc dobře vědí...

Já bych vzal toho sr*če bodlem přímo na díru a měl by pokoj. Ale svět leze do zadku právě takovým úchylům. Takže nápis půjde dolů.

Sergio Pérez Checo PÉREZ  |  08. 02. 2019 16:20

V Austrálii pojedou 2 verze FERRARI,.. Ta Evropská má červené zbarvení a americká zase celé černé.

ladyanne  |  08. 02. 2019 16:16

Aha, takže logo, které vůbec neodkazuje na jakýkoli tabákový výrobek je špatně, ale šampáňo a energiťáky plné cukru, které jsou taky škodlivé jsou ok? :D Tak když už, tak zakažme všechno, pokud má nějakej blázen tu potřebu. Anebo zrušme GP Austrálie.

Opravdu srovnáváš škodlivost kouření a energetických nápojů? :) To snad ani nemůžeš myslet vážně. Tím neříkám, že souhlasím s touhle korektností ale tento příměr je opravdu úplně, ale úplně mimo :)

roburek  |  08. 02. 2019 19:24

do hoďky vypuknu 5 cigaret ty dej 5 energeťáků komu asi bude víc zle

No, já se třeba pobleju, pak budu v cajku. Cukr navíc se dá v klídku vyběhat. :) Momentálně se mi klidně můžeš smát, za pár let, až budeš mít plíce v hajzlu už to bude přesně naopak :) Nehledě tedy na tom, že já tím, že vypiju ten energeťák nikoho neobtěžuju, natož abych mu nějakým způsobem škodil :)

Pierre Gasly Ferda.  |  09. 02. 2019 11:23

Takhle bych to neškatulkoval. Pro kardiaka s vysokým tlakem může být smrtelná i jedna pixla energeťáku, zatímco s cigaretlama by mohl žít i ještě pěkných pár roků.

No pořád se bavíme na obecné rovině a já odpovídal na jeho situaci. Kouření je obecně větší zlo než energy drinky. To snad uzná každý, kdo má všech 5 pohromadě.


1 2 3 4 5

Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

17:31 | Mattia Binotto prozradil, že matná barva Ferrari je z důvodu výkonu a ne designu. Tým díky tomu ušetřil pár stovek gramů.
16:50 | Billy Monger si vyzkouší roli moderátora. Bude pracovat pro Channel 4.
14. února | Dnes ve 13:00 uvidíme nový vůz McLarenu. Živě na YT i F1sport
13. února | Esteban Gutiérrez pokračuje jako vývojový jezdec Mercedesu.

Nové vozy a testy

Nové vozy
Haas: 7. února 
Toro Rosso: 11. února
Williams: 11. února (barvy)
Renault: 12. února
Racing Point: 13. února (tým)
Mercedes: 13. února
Red Bull: 13. února
McLaren: 14. února
Ferrari: 15. února
Alfa Romeo: 18. února
Testy
18.února-21. února
26. února-1.března