Ferrari bude mít příští rok silnější sestavu než Mercedes, míní Hamilton

Lewis Hamilton otevřeně řekl, že podle jeho názoru postaví Ferrari v roce 2014 nejlepší jezdeckou dvojici ve startovním poli.
Ferrari bude mít příští rok silnější sestavu než Mercedes, míní Hamilton

Hvězdnému duu Alonso - Räikkönen mnozí konkurenti předpovídají problémy, ale Hamilton se přidal k menšině, která považuje rozhodnutí Scuderie za chytrý tah.

"Kimi mu (Alonsovi) dá zabrat, tím jsem si jistý," řekl pro Sky Sports. "Bude to neuvěřitelně silná sestava. Říká se, že nejsilnější komplet tvoříme já a Nico, ale myslím, že teď ho budou mít oni."

Hamilton se účastnil posledních dvou pokusů ve formuli 1 nechat vedle sebe závodit mistry světa, bylo to u McLarenu s Alonsem a později s Buttonem. První partnerství nedopadlo dobře, to druhé fungovalo bez větších potíží.

Myslí si, že Ferrari dva mistry zvládne. "Víme, že to není jejich obvyklý způsob práce, ale Stefano (Domenicali - šéf Ferrari) je skvělý člověk a já jsem si jistý, že je zvládne velmi dobře."

Další článek: Alonso: Když musel jít Massa, tak je nejlepší Räikkönen. Problémy nebudou

11. května | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
11. května | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
11. května | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.