Felipe Massa v sobotu piloval formu na Interlagosu

Letní přestávka je příliš dlouhá, aby během ní jezdci vydrželi bez vůně benzínu a spálených gum. Massa se včera proháněl na Interlagosu v rámci série Copa Fiat.
Felipe Massa v sobotu piloval formu na Interlagosu

Piloti formule 1 tráví měsíční letní přestávku odlišnými způsoby. Zatímco někteří preferují odpočinek na pláži, jiní dobíjejí baterky provozováním různých sportů. Mnohým z nich však jízda v rychlých monopostech chybí natolik, že hledají alternativní způsoby, jak uspokojit své závodnické srdce.  

Felipe Massa se vrátil do rodného Sao Paula a svůj pobyt si zpříjemnil návštěvou Interlagosu, kde se o tomto víkendu koná závod tamní automobilové série Copa Fiat. V sobotu se zde navíc zúčastnil dvou volných tréninků a v obou případech byl nejrychlejší. V tom prvním zajel dokonce o osm desetin vteřiny rychlejší čas než druhý v pořadí Cesinha Bonilha. Do závodu však nezasáhne.  

"Nečekal jsem, že budu rychlejší než ti skvělí a zkušení jezdci, jakými jsou Christian Fittipaldi, Cacà Bueno a André Bragantini, kteří vedou šampionát. Zítra (v neděli) si budu závod užívat jako divák, bude to hodně zábavné!" řekl pilot Ferrari.

Další článek: Bottas: Tak dobré výkony jsem od sebe před sezonou nečekal

18:12 | Ještě je to trochu daleko, ale pro závodní víkend se očekávají nižší teploty (kolem 24 °C) a hlavně déšť.
22. června | Nico Hülkenberg se oženil. Vzal si dlouholetou přítelkyni Egle Ruskyte.
21. června | Tip: Pokud cestujete, nebo chytáte nějakou zahraniční televizi, může se hodit přehled kanálů, které ve světě vysílají F1: odkaz
20. června | Cunoda po nehodě a výměně převodovky odstartuje z boxové uličky.

GP Štýrska 2021

Pátek 25. června 2021
1. trénink 11.30–12.30
2. trénink 15.00–16.00
Sobota 26. června 2021
3. trénink 12.00–13.00
Kvalifikace 15.00–16.00
Neděle 27. června 2021
Závod 15.00