Felipe Massa má od Ferrari nůž na krku

Další tři závody jsou klíčové pro Alonsova týmového kolegu Felipeho Massu. Ferrari totiž spustilo kampaň, která může vyústit až v jeho vyhazov.
Felipe Massa má od Ferrari nůž na krku

Před Velkou cenou Monaka spustilo Ferrari sérii tiskových prohlášení, ve kterých velmi kontrastně chválí Fernanda Alonsa a kritizuje výkony Felipeho Massy s tím, že od něj očekává okamžité zlepšení.

„Felipe Massa dostal takříkajíc nůž na krk a k dispozici následující čtyři závody (počínaje Velkou cenou Monaka), aby ukázal, že má smysl, aby u Ferrari zůstal,“ prozradil F1sport.cz Pavel Turek.

V tom nejhorším případě může situace vyústit až v Massovu výměnu za jiného jezdce.

„S potenciálním náhradníkem je to už ale horší,“ řekl dále Pavel Turek. „Esteban Gutiérrez coby náhradník u Sauberu je ještě příliš nezkušený, aby rychle zaskočil za Sergia Péreze."

Pérez navíc řekl, že i kdyby takovou nabídku dostal, tak by ji nepřijal. Chce totiž sezonu dokončit u týmu Sauber.

Felipe Massa v Monaku podal očividně lepší výkon a dojel do cíle na šestém místě, šest sekund za vítězem Markem Webberem.

Další článek: K požáru u Williamsu vedlo i porušení předpisů

19:29 | Výkonný ředitel Alpine Marcin Budkowski prozradil, že sprintové závody budou mít název superkvalifikace.
18:22 | Alpine zítra uskuteční filmovací den v Silverstonu. S letošním vozem už jezdily také týmy McLaren, Red Bull Racing, AlphaTauri, Alfa Romeo a Williams. Naopak Mercedes chce vyjet až v testech...
17:41 | Romain Grosjean si nasadil kameru na svou helmu a ukáže vám okruh Laguna Seca z vozu IndyCar. odkaz
17:26 | Pro iOs už je aplikace k dispozici. Pro Android bude brzy. Jmenuje se Williams Racing AR Launch 2021.