F1sport hledá redaktora na plný úvazek

Baví vás formule 1? Chtěli byste se psaním o F1 živit? Nyní máte jedinečnou příležitost. Nejčtenější web o F1 v Česku hledá nového redaktora na plný úvazek.
Foto: Getty Images / Bryn Lennon
F1sport hledá redaktora na plný úvazek | Foto: Getty Images / Bryn Lennon

Požadavky

  • Nadšení je základ, ale nestačí. Podmínkou je dobrá znalost F1. Nehledáme někoho, kdo vyjmenuje všechny mistry světa F1 od roku 1950. Je však nutné, abyste se ve F1 vyznali, znali současné i nedávné jezdce, pravidla, okruhy, fungování sportu, osobnosti apod. 
  • Dobrá znalost angličtiny, další jazyk výhodou. Nestačí ale jen znalost anglického jazyka. Musíte ovládat také „formulovou angličtinu“, znát základní pojmy v angličtině. Než odpovíte na inzerát, projděte si několik článků na zahraničních webech a sami posuďte, zda jim rozumíte a jste schopni je přeložit. 
  • Dobrá znalost českého jazyka
  • Flexibilita, spolehlivost
  • Výhodou je znalost nějakého redakčního systému.

Co práce obnáší?

Od pondělí do pátku a každý druhý nezávodní víkend budete psát krátké zpravodajské články o F1. Jedná se o práci z domu (OSVČ), takže místo vašeho bydliště není podstatné.

Práce nabízí jistou flexibilitu. Vedle práce pro F1sport se lze věnovat i jiným projektům a činnostem. Na druhou stranu je potřeba reagovat na aktuální dění ve F1. 

Pokud máte téma, oblast F1, která vás zajímá, můžete se tomu samozřejmě v rámci práce také věnovat! Nápadům dveře nezavíráme. 

Kontaktujte nás

Pokud vás inzerát zaujal, pošlete krátký strukturovaný životopis a pár slov o sobě (jak dlouho se zajímáte o F1, praxe klíčová pro tuto práci apod.) na e-mail petr.kubala@cncenter.cz. Do předmětu napište „redaktor“.

Další článek: Cokoliv ho napadne, vypustí z úst, říká Gasly o Cunodovi

Aktuality

5. října | Podle MotorsportWeek představí Ferrari svůj hypercar pro Le Mans oficiálně 30. října v Imole během tradiční akcie Ferrari Finali Mondiali. Vůz by měl mít název F255. 
5. října | 30. narozeniny dnes slaví Kevin Magnussen. 
5. října | Podle dvou zdrojů BBC je velmi nepravděpodobné, že se tento týden dozvíme něco o rozp. stropech za rok 2021. Jiní říkají, že neslyšeli nic o dalším zpoždění. Dopoledne FIA uvedla, že dnes poskytne aktualizace ohledně harmonogramů procesu dodržování finančních předpisů. 
5. října | Jost Capito potvrdil, že na seznamu jezdců, které Williams zvažuje pro příští rok, je také Mick Schumacher. 

GP Japonska 2022

Pátek 7. října 2022
1. trénink Alonso
2. trénink 08.00–09.30
Sobota 8. října 2022
3. trénink 05.00–06.00
Kvalifikace 08.00–09.00
Neděle 9. října 2022
Závod 07.00