F1 TV Pro je oficiálně v Česku

F1 TV Pro je oficiálně k dispozici také v České republice. Závody formule 1 díky této službě nebyly ještě nikdy blíže.
F1 TV Pro je oficiálně v Česku

F1 TV Pro běží už nějaký ten pátek, ale v Česku a na Slovensku nebyla k kvůli dlouhodobým smlouvám dispozici. To se letos změnilo.

Služba nemá nic společného s žádnou televizí. Jedná se o službu, kterou poskytuje přímo formule 1 prostřednictvím svého webu a aplikace.

V ČR byla dostupná nižší verze – F1 TV Access, která nabízí přístup k záznamům závodů, pořadům a podrobnějšímu live timingu.

F1 TV Pro tyto základy rozšiřuje zejména o živé vysílání. K dispozici jsou živé záběry ze všech částí závodního víkendu a to včetně doprovodných sérií. Kromě klasického streamu jsou k dispozici také týmová rádia a onboard záběry ze všech vozů, z kamery v boxové uličce apod. V průběhu celého závodu tak můžete kromě „normálního vysílání“ sledovat současně také onboard z vozu jezdce, kterému fandíte.

Dokonce si můžete pustit souboj na trati z kamer z obou vozů. Služba je dostupná na PC i prostřednictvím oficiální mobilní aplikace. Dostáváme také dotazy na možnost sledování služby v televizi. O oficiální aplikaci pro smart tv informace nemáme. Můžete ale například vyzkoušet streamovat obraz z notebooku.

Základní komentář je v angličtině od Sky Sports, takže na velmi profesionální úrovni. K dispozici jsou ale také komentáře v němčině, francouzštině, španělštině nebo holandštině.

F1 TV Pro by měla také přenášet kompletně celé předsezónní testy, které začnou 12. března v Bahrajnu.

Roční předplatné stojí 49,99 euro, měsíční 5,99 euro. Další informace a aktivaci předplatného naleznete na https://f1tv.formula1.com/en/

Pokud už máte F1 Access, nemusíte se registrovat znovu. Stačí vpravo nahoře kliknout na ikonku „panáčka“, poté na Manage Account a Buy Now.

Pokud se nemůžete rozhodnout, zda si službu předplatit, můžete zkusit měsíční předplatné a vše si vyzkoušet. Pokud počkáte na vhodnou dobu (začátek března a později), stihnete v rámci něj nejen testy ale i první závod. 

Druhou možností je počkat ještě o něco déle. Po Bahrajnu chystáme podrobný článek, ve kterém vám službu podrobně představíme – chceme zachytit aktuální stav služby v letošní sezóně.

Klepněte pro větší obrázek
Další článek: S Pérezem bude Red Bull mnohem silnější, myslí si Wolff

11:27 | Lewis Hamilton věnuje 20 milionů liber na založení nové charitativní nadace na podporu nedostatečně zastoupených skupin ve Velké Británii
26. července | Pirelli potvrdilo, že po Maďarsku proběhnou na Hungaroringu další testy 18palcových pneumatik. Zúčastní se jich Ferrari, McLaren a Mercedes.
25. července | Jak okomentovali kolizi mezi Hamiltonem a Verstappenem komentátoři napříč světem: odkaz
25. července | Roman Staněk vyhrál druhý závod víkendu Euroformule Open v Imole.

GP Maďarska 2021

Pátek 30. července 2021
1. trénink 11.30–12.30
2. trénink 15.00–16.00
Sobota 31. července 2021
3. trénink 12.00–13.00
Kvalifikace 15.00–16.00
Neděle 1. srpna 2021
Závod 15.00