F1 TV Pro je oficiálně v Česku

F1 TV Pro je oficiálně k dispozici také v České republice. Závody formule 1 díky této službě nebyly ještě nikdy blíže.
F1 TV Pro je oficiálně v Česku

F1 TV Pro běží už nějaký ten pátek, ale v Česku a na Slovensku nebyla k kvůli dlouhodobým smlouvám dispozici. To se letos změnilo.

Služba nemá nic společného s žádnou televizí. Jedná se o službu, kterou poskytuje přímo formule 1 prostřednictvím svého webu a aplikace.

V ČR byla dostupná nižší verze – F1 TV Access, která nabízí přístup k záznamům závodů, pořadům a podrobnějšímu live timingu.

F1 TV Pro tyto základy rozšiřuje zejména o živé vysílání. K dispozici jsou živé záběry ze všech částí závodního víkendu a to včetně doprovodných sérií. Kromě klasického streamu jsou k dispozici také týmová rádia a onboard záběry ze všech vozů, z kamery v boxové uličce apod. V průběhu celého závodu tak můžete kromě „normálního vysílání“ sledovat současně také onboard z vozu jezdce, kterému fandíte.

Dokonce si můžete pustit souboj na trati z kamer z obou vozů. Služba je dostupná na PC i prostřednictvím oficiální mobilní aplikace. Dostáváme také dotazy na možnost sledování služby v televizi. O oficiální aplikaci pro smart tv informace nemáme. Můžete ale například vyzkoušet streamovat obraz z notebooku.

Základní komentář je v angličtině od Sky Sports, takže na velmi profesionální úrovni. K dispozici jsou ale také komentáře v němčině, francouzštině, španělštině nebo holandštině.

F1 TV Pro by měla také přenášet kompletně celé předsezónní testy, které začnou 12. března v Bahrajnu.

Roční předplatné stojí 49,99 euro, měsíční 5,99 euro. Další informace a aktivaci předplatného naleznete na https://f1tv.formula1.com/en/

Pokud už máte F1 Access, nemusíte se registrovat znovu. Stačí vpravo nahoře kliknout na ikonku „panáčka“, poté na Manage Account a Buy Now.

Pokud se nemůžete rozhodnout, zda si službu předplatit, můžete zkusit měsíční předplatné a vše si vyzkoušet. Pokud počkáte na vhodnou dobu (začátek března a později), stihnete v rámci něj nejen testy ale i první závod. 

Druhou možností je počkat ještě o něco déle. Po Bahrajnu chystáme podrobný článek, ve kterém vám službu podrobně představíme – chceme zachytit aktuální stav služby v letošní sezóně.

Klepněte pro větší obrázek
Další článek: S Pérezem bude Red Bull mnohem silnější, myslí si Wolff

14:18 | Poznámky ředitele závodu v 11:51: Traťové limity v první a druhé zatáčce. Poznámky ředitele závodu v 13:49: ... a ještě 13, 14 a 15.
9:14 | Podle předpovědi počasí má být v Barceloně během víkendu lehce přes 20 stupňů, v neděli by mohlo pršet.
5. května | Podle italských médií Ferrari novou podlahu do Španělska nepřiveze. V Portugalsku testovaná podlaha měla být jen testovací pro potvrzení dalšího směru vývoje.
4. května | V Monaku nakonec budou i fanoušci. Kapacita bude omezena na 40 %, nutný je PCR test.

GP Španělska 2021

Pátek 7. května 2021
1. trénink 11.30–12.30
2. trénink 15.00–16.00
Sobota 8. května 2021
3. trénink 12.00–13.00
Kvalifikace 15.00–16.00
Neděle 9. května 2021
Závod 15.00