F1 Power Rankings: V GP Eifelu byl nejlepší Ricciardo  | Foto: Activepictures / Jiří Křenek

F1 Power Rankings: V GP Eifelu byl nejlepší Ricciardo

Nejlepší výkon v Grand Prix Eifelu podal podle odborníků z formule 1 Daniel Ricciardo. Neztratil se ani Nico Hülkenberg.

Daniel Ricciardo se dostal na stupně vítězů. Podle expertů z formule 1 podal o víkendu nejlepší výkon. Dostal 9,8 z 10 možných bodů. Na druhém místě skončil Max Verstappen.

Třetí byl Nico Hülkenberg. Ten sice skončil v závodě na horší pozici než jeho týmový kolega Sergio Pérez, ale do vozu usedl až pro kvalifikaci a odstartoval z posledního místa.

Vítěz závodu Lewis Hamilton dostal jen 8,4 a obsadil sdílenou šestou pozici. Do první desítky se dostal také Romain Grosjean, který na Nürburgringu dokázal bodovat.

Celkové pořadí

V celkovém pořadí se toho mnoho nezměnilo. Jen Norris a Leclerc si prohodili pozice. Náskok Lewise Hamiltona se však snížil na pouhé dvě desetiny. Převezme Max Verstappen vedení po Grand Prix Portugalska?