F1 Power Rankings: Nejlepší byli ve Francii Verstappen, Norris, Hamilton

Šest expertů formule 1 ohodnotilo výkony jezdců ve Velké ceně Francie.
F1 Power Rankings: Nejlepší byli ve Francii Verstappen, Norris, Hamilton | Foto: Activepictures / Jiří Křenek

Nejlepší známky dostal vítěz závodu Max Verstappen (9,2 z 10). Na druhém místě skončil Norris, který předvedl několik předjížděcích manévrů a po šesté v sezóně dojel v první pětce.

Lewis Hamilton skončil na třetím místě. Na startu se dostal před Verstappena, který ho ale poté dvakrát překonal – po undercutu a druhé zastávce.

Další článek: Zajímavé statistiky po Grand Prix Francie 2021: Všichni v cíli

12:52 | Verstappenův bouraný motor nakonec zřejmě není v pořádku. Po sobotě byly odhaleny poškození a Verstappen tak mění motor, turbo, MGU-H, MGU-K a výfuk. Řídicí jednotka a baterie zůstávají.
10:51 | Závod F3 se jede na mokré trati.
21:46 | Roman Staněk zdraví české fanoušky po prvním pódiu ve formuli 3! Video: Tomáš Enge odkaz
18:00 | Podle Mercedesu bylo Hamiltonovo kontroverzní výjezdové kolo rychlejší než to předchozí.