#F1: Grosjean se přeřekl, Alonso popřel spekulace a Webber zve Buttona

Mark Webber prostřednictvím Twitteru vyzval Jensona Buttona, aby opustil formuli 1 a šel za ním do šampionátu vytrvalostních závodů (WEC).
#F1: Grosjean se přeřekl, Alonso popřel spekulace a Webber zve Buttona

Porsche nedávno popřelo, že by s Buttonem jednalo o smlouvě. Se svými jezdci prý už podepsalo smlouvy pro příští rok. Na druhou stranu alespoň teoreticky by mohlo být místo ve třetím voze, které Porsche zřejmě nasadí. Samozřejmě existuje také možnost, že by Button odešel třeba k Audi.

Mark Webber včera přes Twitter vyzval Buttona, aby podepsal ve WEC, že to bude mega jezdit spolu nebo proti sobě. Webber tak reagoval na Buttona, který na Twitteru informoval své fanoušky, že snad už brzy bude moci říci více o své budoucnosti.

Na Twitteru jezdců F1 bylo v posledních hodinách vůbec docela živo. Romain Grosjean na něm potvrdil, že příští rok bude jezdit pro Lotus, ale zprávu po chvíli smazal. Fernando Alonso zase fotografií z pláže v emirátech (kde bydlí) nepřímo popřel spekulace, že má být ve Wokingu.

Klepněte pro větší obrázek

Další článek: Kaltenbornová varuje před koncem formule 1

18:05 | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
17:44 | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
17:07 | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.
26. února | Pirelli bude sponzorem závodu v Imole. Celý název závodu tak bude: Formula 1 Pirelli Gran Premio del Made in Italy e dell’Emilia Romagna