Ericsson se zajímá o sedačku u Force Indie

Nikdo neví, jak na tom budou příští rok jednotlivé týmy. Kdybychom měli usuzovat čistě podle letošních výsledků, je Force India nejlepším místem ze zbytku pole (po Mercedesu, Ferrari, Red Bullu).
Ericsson se zajímá o sedačku u Force Indie

U Force Indie se objevilo volné místo. Jména favoritů na tuto sedačku se mění doslova každým dnem. Aktuální spekulace mluví o Oconovi nebo Palmerovi.

Marcus Ericsson potvrdil, že by svůj zájem také nevylučoval. Force Indii pro Autosport označil za dobré místo.

„Stále si myslím, že s největší pravděpodobností zůstanu u Sauberu, ale jak jsem řekl, chci být v nejlepším možném týmu. Force Indie vypadá v tuto chvíli opravdu silně.“

„Je to skvělý vůz ze středu pole a to je to, co potřebuji pro příští rok.“

„Díváme se na to. Bylo by hloupé to nedělat, protože jsem ještě nepodepsal smlouvu pro příští rok a ve Force Indii se nyní objevilo místo. Musíme vidět, jaké jsou možnosti.“

Podle Kaltenbornové není Sauber pod tlakem oznámit jezdeckou sestavu dnes nebo zítra, ale rozhodnout se chce brzy. 

Foto: Getty Images / Clive Mason

Další článek: Na okruzích s vysokým přítlakem máme problém, připustil Arrivabene

10:30 | 24. narozeniny dnes slaví Charles Leclerc.
15. října | Své kalendáře uveřejnily také F2 (celkem 14 víkendů) a F3 (celkem 9 víkendů). Termíny jsme doplnili do článku na webu.
15. října | Dnes zasedá Světová rada motorsportu. Mimo jiné bude schvalovat kalendář F1 pro rok 2022. Pokud to bude jako obvykle, bude zveřejněn pozdě odpoledne / večer.
14. října | Podle Racingnews365 nahradí loga Hondy na overalech jezdců a zadních křídlech vozů Red Bullu pro GP USA značka Acura, což je luxusní divize společnosti Honda.