Ecclestone: Všechny týmy zůstanou, ale s burzou asi počkáme

Bernie Ecclestone je přesvědčený, že novou Concordskou dohodu podepíší všechny týmy. To by bylo pro investory dobrým znamením, ale vzhledem k současné situaci si na akcie budou muset asi počkat.
Ecclestone: Všechny týmy zůstanou, ale s burzou asi počkáme

Šéf formule 1 byl na stav jednání o budoucnosti svého sportu dotázán CNN. "Všichni, všechny současné týmy podepíšou do roku 2020, pak snad na dalších 10 let a pak navždy. Všichni souhlasili," řekl.

Tím si samozřejmě řekl o další otázku zaměřenou na Mercedes, protože Norbert Haug včera prohlásil, že jednání stále probíhají, i když se ubírají správným směrem. "Budete si muset počkat, jestli Mercedes také (podepíše), ale věřím, že s Mercedesem bude vše v pořádku," odpověděl Ecclestone s tím, že si je jistý, že německá automobilka formuli 1 neopustí.

Tím by měla padnout poslední překážka pro plánovaný vstup formule 1 na burzu. Ecclestone ho chtěl uskutečnit na konci června, ale situace na trzích ho přiměla změnit názor.

"Po tom menším problému s Facebookem trhy nevypadají nejlépe, takže myslím, že si počkají (majitelé F1) a uvidí," uzavřel.

Facebook uskutečnil vstup na burzu minulý týden, ale teď čelí stížnostem kvůli zatajování některých informací o svém hospodaření a jeho akcie se obchodují pět dolarů pod počáteční hodnotou.

Další článek: Mercedes si je jistý, že bude znovu bojovat o vítězství v závodech