Ecclestone ukončil jednání s Nürburgringem

Letošní Grand Prix Německa se zřejmě bude muset jet opět v Hockenheimu, s Nürburgringem se totiž Bernie Ecclestone nedohodl.
Ecclestone ukončil jednání s Nürburgringem

Ecclestone chtěl zachovat střídání okruhů při pořádání německé Grand Prix, a to navzdory finančním potížím Nürburgringu. Říkal, že dělá vše pro to, aby se formule 1 letos do pohoří Eifel vrátila.

Ale to se nestane. "Po detailním vyhodnocení nabídky musíme sdělit, že pro nás bohužel není finančně akceptovatelná, a proto musíme jednání ukončit," cituje Ecclestonovu odpověď Nürburgringu list Der Spiegel.

Šéf formule 1 teď pravděpodobně soustředí síly na jednání s Hockenheimem, aby závod uspořádal i letos.

Další článek: Kdyby Marussia neztratila desáté místo, Glock by zřejmě zůstal

17:50 | Ross Brawn také potvrdil, že po Monze jsou zatím více méně jisté jen závody v Bahrajnu a Abú Dhabí na konci roku.
17:49 | Podle odkaz FIA připouští, že není nutné splnit podmínku závodů alespoň na třech kontinentech, aby mohl být udělen titul (je to podmínka, aby byla F1 WORLD championship. Teoreticky tak může o titulu rozhodnout osm naplánovaných závodů.
15:39 | Mercedes chystá na příští týden v Silverstonu test. V úterý usedne do vozu W09 z roku 2008 Valtteri Bottas, o den později Lewis Hamilton.
3. června | Fanoušci se na závody vrátí až na podzim a to ještě v omezeném počtu. Uvedl to Chase Carey.