Ecclestone přiznal, že měl ještě nedávno z GP Indie obavy

Bernie Ecclestone měl ještě před dvěma týdny obavy, že by okruh Buddh International nemusel být včas dokončen. Další obrázky, které dostal, ho ale přesvědčily a nyní už se na závod moc těší.
Ecclestone přiznal, že měl ještě nedávno z GP Indie obavy

Přestože Bernie Ecclestone neustále ujišťoval veřejnost, že úvodní Velká cena Indie proběhne bez problémů, sám měl prý ještě před dvěma týdny obavy.

"Ještě před čtrnácti dny jsem byl pesimistický. Dostal jsem obrázky tratě a říkal si, Bože, to nestihneme včas," uvedl šéf formule 1 pro list Guardian. "Ale pak přišly další obrázky, s tím, co udělali od té doby, bylo to neuvěřitelné. Místní lidé velmi usilovali o to, aby se ujistili, že dělají dobrou práci. Jsou tímto sportem velmi nadšeni."

Ecclestone se tak na příští neděli, kdy se na trati Buddh International u Nového Dillí pojede, moc těší. Věří, že poslední tři závody sezony v Indii, Abú Zabí a Brazílii přinesou mimořádné závodění. "Díky situaci v šampionátu se jezdci dosud museli starat, jestli dojedou druzí, třetí nebo čtvrtí. Soustředili se, aby se udrželi na trati. Ale teď už nemusí. Teď budou závodit o vítězství," věří.

Další článek: Tragédie v MotoGP: V Sepangu zahynul Marco Simoncelli

17:09 | Hamilton dokončil testy 18palcových pneumatik. Odjel 130 kol. Zítra testy v Imole pokračují.
11:15 | Dnes a zítra pokračují testy 18palcových pneumatik. V Imole jezdí Mercedes. Za volantem je dnes Hamilton.
18. dubna | Incident mezi Bottasem a Russellem bez trestu. Podle nich Bottas držel linii, nechal místo na úrovni šířky vozu. Jednalo se s ohledem na podmínky o závodní incident.
18. dubna | Před sportovní komisaře jdou i Stroll a Gasly za incident ve 2. zatáčce 11. kola.

GP Emilia Romagna 2021

Pátek 16. dubna 2021
1. trénink Bottas (1:16.564)
2. trénink Bottas (1:15:551)
Sobota 17. dubna 2021
3. trénink Verstappen (1:14.958)
Kvalifikace Hamilton (1:14.411)
Neděle 18. dubna 2021
Závod Verstappen