Ecclestone popřel jednání o závodě v New Yorku

Bernie Ecclestone sice není v Austrálii, ale ani neodcestoval do New Yorku vyjednávat o nové Grand Prix, jak informoval šéf australského závodu.
Ecclestone popřel jednání o závodě v New Yorku

Tento týden veřejně prohlásil šéf GP Austrálie Ron Walker, jenž se označuje za Ecclestonova osobního přítele, že šéf formule 1 odcestoval do New Yorku vyjednávat se starostou Bloombergem o Grand Prix na Staten Islandu.

"Jsem v kanceláři a do New Yorku nepojedu," popřel Ecclestone pro Reuters. Na otázku, zda zvažuje závod na Staten Islandu, pak odpověděl: "Ne, stoprocentně ne."

Ecclestonova absence v Austrálii byla zpočátku vysvětlována spory o budoucnost australské Grand Prix, protože někteří politici otevřeně vyzývali k neprodloužení smlouvy, která vyprší v roce 2015. Walker to ale popíral s tím, že šéf formule 1 nepřijel, protože jedná o závodě v New Yorku.

Další článek: FIA obnovila licenci okruhu v Šanghaji, Grand Prix má zelenou

9:27 | Narozeniny dnes slaví Esteban Ocon (25) a také Damon Hill (61)
20:24 | Kvjat v Magny-Cours testoval s Alpine pneumatiky pro příští rok (do mokra a přechodných podmínek). Včera odjel 91 kol, dnes byl test zrušen pro technické problémy.
19:18 | Ještě to není oficiální, ale podle The Times bude Turecko vyřazeno z červeného britského seznamu, což znamená pro britské zaměstnance týmů a F1 mírnější režim po návratu. GP Turecka by se tak na začátku října měla konat.