Ecclestone oslavoval s dcerami, ty výjimečně snesly i jeho přítelkyni

Bernie Ecclestone vyrazil ve čtvrtek večer s dcerami do londýnské čtvrti Mayfair oslavit své osmdesátiny. Tátovy holčičky u rodinné večeře výjimečně snesly i jeho mladou přítelkyni Fabianu.
Ecclestone oslavoval s dcerami, ty výjimečně snesly i jeho přítelkyni

Šestadvacetiletá Tamara a dvaadvacetiletá Petra dorazily do restaurace Scott's na vysokých jehlách, takže jim byl šéf formule 1 při společném focení po ramena.  Jak se ale Petra nechala slyšet, její otec netrpí žádnými komplexy, a tak mu to bylo jedno (Foto ZDE).

Mimo dosah všech fotografů se naopak snažila držet Fabiana Flosiová, Bernieho jedenatřicetiletá přítelkyně (ZDE). Její vztah s Tamarou a Petrou je v Londýně už měsíce vděčným předmětem drbání.

Brazilka, která by mohla být spíš jejich starší sestrou než macechou, Ecclestonovy dcery nijak nenadchla. Ještě nedávno žil totiž Ecclestone spořádaně v pětadvacetiletém manželství s jejich matkou Slavicou. O osmadvacet let mladší bývalá modelka ho ale na přelomu roku 2008 a 2009 náhle opustila. Manžel podle ní příliš pracoval a ona se doma cítila osamělá.

Hned pár měsíců na to Ecclestone, jehož majetek se odhaduje na jeden a půl miliardy liber, potkal mladou marketingovou manažerku Fabianu. Té na rozdíl od Slavicy cestování na velké ceny formule 1 ani osamění v londýnském sídle nevadí. Vedle Bernieho se objevuje od konce loňské sezony. Pro Tamaru a Petru to byl takový šok, že prý s otcem poprvé v životě nestrávily ani Vánoce.

Diskuze (59) Další článek: McLaren nikoho neupřednostní, Hamilton a Button mají stejnou podporu
16. srpna | Alonso by se měl podle spekulací v následujících týdnech zúčastnit testu vozu IndyCar.
15. srpna | Podle některých spekulací oznámí McLaren v nejbližších dnech příchod Carlose Sainze.
14. srpna | Před 30 lety zemřel Enzo Ferrari.
14. srpna | Fernando Alonso má dnes něco oznámit. Nevíme, zda se to týká jeho kariéry nebo něčeho úplně jiného.

GP Belgie 2018

Pátek 24. srpna 2018
1. trénink 11.00–12.30
2. trénink 15.00–16.30
Sobota 25. srpna 2018
3. trénink 12.00–13.00
Kvalifikace 15.00–16.00
Neděle 26. srpna 2018
Závod 15.10