Ecclestone: Nejsme žádný kartel

Už jsme psali, že zástupce šéfa Force Indie zaslal Ecclestonovi dopis jménem Force Indie, Sauberu a Lotusu. Cílem je zorganizovat další schůzku, která by měla řešit současnou krizi.
Ecclestone: Nejsme žádný kartel

Fernley se měl v dopise dokonce zmínit o tom, že ve formuli 1 existuje pochybný kartel, který tvoří Ecclestone, Red Bull, Mercedes, Ferrari a Williams. Tento kartel má ovládat nejen F1 ale také rozdělování peněz.

Malé týmy říkají, že chtěly snížení nákladů. Místo toho přišly drahé pohonné jednotky, což ony neovlivní, takže chtějí zvýšení příjmů. 

„Doufám, že ví, jaká je definice kartelové dohody. Pokud ano, tak nemůže říkat, že tu je kartel,“ reaguje Ecclestone pro Press Association. „Říká úplné a naprosté nesmysly. To je ten problém, se kterým se setkáte při jednání s šéfy a manažery týmů – nevědí, co říkají.“

Ecclestone ale souhlasí se stížnostmi menších týmů na pohonné jednotky. 

Malé týmy napsaly Ecclestonovi, chtějí neprodleně schůzku

Malé týmy napsaly Ecclestonovi, chtějí neprodleně schůzku

Další článek: Poslední šance si tipnout a vyhrát tričko Mercedesu

27. února | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.