Ecclestone má špatnou zprávu pro fanoušky Verstappena: Titul získá opět Hamilton

Podle Bernieho Ecclestona získá také v letošní sezóně titul mistra světa Lewis Hamilton. S trochou nadsázky to podle Ecclestona bude i zásluhou Maxe Verstappena.

Red Bull a Mercedes jsou letos na podobné úrovni. Je to však opět Hamilton, který vede šampionát. Ve Španělsku svůj náskok opět navýšil.

„Tento sport má nyní opět dva jezdce na stejné úrovni, jako tomu bylo v případě Senny a Prosta,“ řekl Ecclestone pro švýcarský deník Blick.

Zoufale potřebujeme Péreze vpředu, zní z Red Bullu

Zoufale potřebujeme Péreze vpředu, zní z Red Bullu

„Ale bohužel musím vzít fanouškům tohoto skvělého bojovníka z Nizozemska naději: Hamilton jezdí jako nikdy předtím. Díky Verstappenovi je Lewis bezchybný, klidný a chytrý. Nepouští se do soubojů, které by ho mohly dostat do problémů, vždy dává soupeři prostor, který potřebuje k přežití.“

„Díky tomu je v kokpitu ještě silnější. Max může být na stejné úrovni z pohledu jezdeckých schopností, ale Lewis má nejlepší tým a nejspolehlivější materiál a na tyto dva faktory se může vždy spolehnout.“

„Pokud se nestane něco mimořádného, stane se Lewis snadno po osmé mistrem světa.“

Další článek: Leclerc Alonsa na startu nekopíroval. Jen jsem využil příležitost, říká o předjetí Bottase

18:07 | Podle dřívějších spekulací ohledně kalendáře 2022 bychom v příštím roce už Imolu v kalendáři vidět neměli. Nicméně starosta tvrdí, že brzy potvrdí smlouvu do roku 2025. Podle italského formulapassion by se mělo jet v termínu GP Francie (že by konec Paul Ricardu?).
17:34 | W Series mění plány. Místo finále v Mexiku budou dva závody v Austinu.
15:03 | První závod v Miami se pojede 8. května 2021. Potvrdili to organizátoři.
22. září | Ferrari potvrdilo, že Charles Leclerc dostane v Soči novou pohonnou jednotku. Čeká ho tak start z konce pole. Kdy novou a vylepšenou pohonnou jednotku nasadí Sainz se rozhodne později.

GP Ruska 2021

Pátek 24. září 2021
1. trénink Bottas
2. trénink 14.00–15.00
Sobota 25. září 2021
3. trénink 11.00–12.00
Kvalifikace 14.00–15.00
Neděle 26. září 2021
Závod 14.00