Ecclestone má radost z návratu Ferrari

Bernie Ecclestone je potěšen tím, že jde Ferrari nahoru a že letos opět vyhrává.
Ecclestone má radost z návratu Ferrari

Kdyby měl Ecclestone vybrat to nejlepší z letošní sezóny, co by to bylo?

„Nejlepší je shrnout to do jednoho slova: Ferrari,“ řekl Ecclestone pro Gazzettu dello Sport. „Jejich návrat k vítězství byl velmi důležitý pro mě a pro všechny ve formuli 1. Čekalo se to. Překvapením je, že jsou zpět nahoře tak rychle.“

Ecclestone si myslí, že Sebastian Vettel má na tým pozitivní vliv. „Podporoval jsem Vettelův přechod k Ferrari a když jsem viděl, jak projel cílovou čáru v Sepangu jako první, bylo to fantastické.“

Ecclestone také jmenoval mladíky, kteří ho nejvíce zaujali. Kromě Verstappena a Sainze zmínil také Kvjata, který má podle něj talent a budoucnost.

O Verstappenovi se mluvilo v souvislosti právě s Ferrari. Mohl by už v tak mladém věku přijít v roce 2017 do Scuderie? „Proč ne? Jediná věc, která mu nyní chybí, jsou zkušenosti,“ myslí si Ecclestone.

Foto: Getty Images / Dan Istitene

Další článek: Pirelli veze do Abú Dhabí nejměkčí pneumatiky a chystá se na velký test

28. března | F1 na svém FB a Youtube od 16:00 pustí záznam GP Bahrajnu 2014.
26. března | Masakr slavných závodů. Monako nebude, Le Mans v září a jako poslední byl přeložen závod Indy 500 na 23. srpna.
26. března | McLaren potvrdil, že všichni zaměstnanci, kteří byli v Melbourne v karanténě, se vrátili domů.
23. března | Junior Red Bullu Sergio Sette Camara míří do japonské super formule. U týmu B-MAX Racing with Motopark nahradil Pietra Fittipaldiho. Sezóna by měla začít 17. května.