Ecclestone má nového spolupracovníka, bude to i jeho nástupce?

Do formule 1 přichází pracovat úspěšný manažer a milionář David Campbell. Spekulace ho označují za možného nástupce Bernieho Ecclestona.
Ecclestone má nového spolupracovníka, bude to i jeho nástupce?

David Campbell je výkonným ředitelem evropské divize Anschutz Entertainment Group (AEG), ale v Británii se proslavil především jako šéf londýnské O2 Areny, z níž udělal nejúspěšnější místo na světě v pořádání kulturních akcí.

Campbell přijde na začátku příštího roku pracovat do společnosti Allsport Management, která má na starost marketing formule 1. Doposud ji vedl Patrick McNally, jenž by měl brzy zamířit do důchodu.

"Ještě nezačal pracovat, takže uvidíme, co přesně bude nebo nebude dělat," řekl o Campbellovi Ecclestone pro AFP. "Zatím je příliš brzy. Doufám, že to zvládne. Je to úplně něco jiného, než dělal u O2. Ale je to obchodně smýšlející člověk, takže jsem si jistý, že žádné problémy nebudou."

Diskuze (8) Další článek: Hlavní cenu BRDC letos vyhrál Mark Webber
16:32 | Zdá se, že Ticktum má smůlu. Účastní se zimní asijské F3, ale body za super licenci podle Autosportu nedostane. FIA totiž požaduje, aby měla série alespoň 5 závodů a tato má jen 3.
10:49 | Kuan-jü Čou bude vedle závodění ve F2 pracovat jako vývojový jezdec Renaultu. Čínský závodním prošel Jezdeckou akademií Ferrari.
21. ledna | HWA bude spolupracovat ve F2 s týmem Arden. Šance pro juniory Mercedesu...
20. ledna | Objevují se spekulace, že manažerem Micka Schumachera bude N. Todt.