Ecclestone má nového spolupracovníka, bude to i jeho nástupce?

Do formule 1 přichází pracovat úspěšný manažer a milionář David Campbell. Spekulace ho označují za možného nástupce Bernieho Ecclestona.
Ecclestone má nového spolupracovníka, bude to i jeho nástupce?

David Campbell je výkonným ředitelem evropské divize Anschutz Entertainment Group (AEG), ale v Británii se proslavil především jako šéf londýnské O2 Areny, z níž udělal nejúspěšnější místo na světě v pořádání kulturních akcí.

Campbell přijde na začátku příštího roku pracovat do společnosti Allsport Management, která má na starost marketing formule 1. Doposud ji vedl Patrick McNally, jenž by měl brzy zamířit do důchodu.

"Ještě nezačal pracovat, takže uvidíme, co přesně bude nebo nebude dělat," řekl o Campbellovi Ecclestone pro AFP. "Zatím je příliš brzy. Doufám, že to zvládne. Je to úplně něco jiného, než dělal u O2. Ale je to obchodně smýšlející člověk, takže jsem si jistý, že žádné problémy nebudou."

Další článek: Hlavní cenu BRDC letos vyhrál Mark Webber

14:49 | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.
13:42 | Stále se řeší situace okolo Turecka, ve kterém se sice epidemická situace zlepšuje, ale platí přísné cestovní restrikce po návratu do Velké Británie. Ve hře je prohození závodu s Baku.
8. května | Podle Norrise mu Mazepin ovlivnil celou kvalifikaci. V Q1 musel nasadit druhou sadu pneumatik, v Q3 pak kvůli tomu jel první pokus na starých pneumatikách.
8. května | Poslední Nikita Mazepin dostal penalizaci 3 míst za zdržení Norrise v první části kvalifikace.