Ecclestone má nového spolupracovníka, bude to i jeho nástupce?

Do formule 1 přichází pracovat úspěšný manažer a milionář David Campbell. Spekulace ho označují za možného nástupce Bernieho Ecclestona.
Ecclestone má nového spolupracovníka, bude to i jeho nástupce?

David Campbell je výkonným ředitelem evropské divize Anschutz Entertainment Group (AEG), ale v Británii se proslavil především jako šéf londýnské O2 Areny, z níž udělal nejúspěšnější místo na světě v pořádání kulturních akcí.

Campbell přijde na začátku příštího roku pracovat do společnosti Allsport Management, která má na starost marketing formule 1. Doposud ji vedl Patrick McNally, jenž by měl brzy zamířit do důchodu.

"Ještě nezačal pracovat, takže uvidíme, co přesně bude nebo nebude dělat," řekl o Campbellovi Ecclestone pro AFP. "Zatím je příliš brzy. Doufám, že to zvládne. Je to úplně něco jiného, než dělal u O2. Ale je to obchodně smýšlející člověk, takže jsem si jistý, že žádné problémy nebudou."

Diskuze (8) Další článek: Hlavní cenu BRDC letos vyhrál Mark Webber
26. května | Verstappen má pro závod 5 sad čerstvých hyperměkkých pneumatik. Tolik jich ale asi potřebovat nebude. odkaz
26. května | Laudy se zeptali, jak by řešil Verstappena: Vyměnil Za koho? Jeho mozek!
26. května | Ferrari si nakonec nechá nové zadní zavěšení. Ve čtvrtek po problémech v Barceloně zkoušelo zpět staré zavěšení. To… odkaz

GP Monaka 2018

Čtvrtek 24. května 2018
1. trénink Ricciardo (1:12.126)
2. trénink Ricciardo (1:11.841)
Sobota 26. května 2018
3. trénink Ricciardo (1:11.786)
Kvalifikace Ricciardo (1:10.810)
Neděle 27. května 2018
Závod Ricciardo