Ecclestone favorizuje Mercedes, ale víc věří Rosbergovi než Hamiltonovi

Šéf formule 1 Bernie Ecclestone si je vědom nepředvídatelné podstaty letošní sezóny, ale na základě prvních dojmů věří nejvíc Mercedesu.
Ecclestone favorizuje Mercedes, ale víc věří Rosbergovi než Hamiltonovi

Německá stáj se ukázala v dobrém světle v Jerezu, byla nejlépe připravená. A i když první testy neřekly o rychlosti nic, Bernie Ecclestone má tip na vítěze.

"Pod novými pravidly se může stát cokoliv," řekl indické IANS. "Takže bych nechtěl moc komentovat, co by se mohlo v letošní sezóně stát."

"Podle toho, jak to šlo v Jerezu, se zdá, že nejlépe připravený na úspěch je Mercedes s Rosbergem jako vítězem titulu."

Výsledky ale máme očekávat různé, vystrkovat rohy by znovu mohly stáje středu pole, jako Force India, která by se mohla podívat na ty nejvyšší stupně.

"Proč pódium? Moc rád bych je viděl vyhrát závod. A věřím, že to dokážou. Nemusí být tak silní jako Mercedes, ale jako jejich zákazník by se Force India měla na roštu posunout nahoru," dodal.

 

Další článek: McLaren se bez hlavního sponzora obejde, má hodně peněz od Hondy

11. května | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
11. května | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
11. května | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.