Druhé DVD s filmem Rivalové má svého vítěze

První testy v Bahrajnu přinesly nové DVD Rivalů dalšímu čtenáři. Soutěž bude pokračovat i tento týden v rámci posledních testů.
Druhé DVD s filmem Rivalové má svého vítěze

Stejně jako v prvním kole rozhodoval o vítězi nejlepší čas posledního dne, ten zajel v sobotu Nico Rosberg a měl hodnotu 1:33,283.

Nejvíc se mu přiblížil čtenář „ferrari-fan“, který tipoval 1:33,292, a stal se tak výhercem DVD s filmem Rivalové. Gratulujeme!

Soutěž bude pokračovat i během posledního kola předsezónních příprav. A můžeme prozradit, že vedle DVD bude ve hře ještě jedna cena. Víc řekneme ve středu při vyhlášení soutěže.

Další článek: Marussii odstavil v Bahrajnu mimo jiné počítačový virus

14:49 | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.
13:42 | Stále se řeší situace okolo Turecka, ve kterém se sice epidemická situace zlepšuje, ale platí přísné cestovní restrikce po návratu do Velké Británie. Ve hře je prohození závodu s Baku.
8. května | Podle Norrise mu Mazepin ovlivnil celou kvalifikaci. V Q1 musel nasadit druhou sadu pneumatik, v Q3 pak kvůli tomu jel první pokus na starých pneumatikách.
8. května | Poslední Nikita Mazepin dostal penalizaci 3 míst za zdržení Norrise v první části kvalifikace.