DRS od příštího roku také v GP2

Tak teď už zbývá sledovat jen serii Formule E ...

Hořický okruh - ten nejlepší

Pepino60  |  18. 09. 2014 07:51

Prý příprava jezdců na F1! Oni se vždycky dovedou na něco vymluvit. Těžce mi to připomíná české politiky.

Aby to nedopadlo tak, že mladí jezdci už ani nebudou vědět že se dá předjíždět i v zatáčkách .... něco jako když se někdo zeptá jezdce po závodě "Proč jste nezkusil předjet toho a toho jezdce v zatáčce, když jste měl takovou šanci a měl jste tam i dost místa na předjetí?" a jezdec jenom nechápavě vykulí oči a řekne o čem to sakra mluví? Copak ono lze předjíždět i v zatáčkách? .... nééé tak špatně snad na tom nebudou :)

Valeriun  |  17. 09. 2014 15:56

Už se ví kdy začne Škodovka montovat DRS na svoje auta? Takovou Fabii HTP DRS vRS Special Super Fast Racing Edici bych si koupil.

COŽE ?!!! Už i tady ?!! Doprdele s DRS !!! Ano, jezdcům se to líbí, umožňuje jim to předjíždět snadněji ... Ale sakra, nějaký předjíždění na rovince vidět nepotřebujeme, chceme bitvy v zatáčkách, kdo je lepší na výjezdu atd. a ne nějaký tlačítko, který Vás zrychlí ... to není předjíždění, ale objíždění

Formula 1 : Sebastian Vettel #5 (Ferrari) | | Formula E : Nick Heidfeld #23 (Venturi)

Šíří se to jako mor. Snad budou mít v GP2 lépe optimalizované délky těch DRS zón, a neinspirují se u Formule jedna, protože právě tam se tato optimalizace ve většině případů nedaří, v důsledku čehož celý systém předjíždějící manévry zcela zprostředkovává namísto toho, aby je pouze umožňoval, tak jak to bylo při implementaci tohoto systému původně zamýšleno, a plánováno.

#AlwaysBelieveInSeb&Kimi |

ahh další zkažená serie

Forza Ferrari !!!16:53 | Hamilton jde před sportovní komisaře kvůli nerespektování dvojitých žlutých vlajek.
14:18 | První závod F2 vyhrál Armstrong. Piastri devátý, Čou se roztočil a dojel na chvostu pole. V závodě byly 2 safety cary, jeden (resp. dva) virtuální.
8:49 | Podle Pirelli je střední směs jen o 0,3 s pomalejší než měkká. Tvrdá pak o dalších 0,6 s.
20:52 | Podle Ferrari nehodu Leclerca přežilo šasi i pohonná jednotka.

GP Saúdské Arábie 2021

Pátek 3. prosince 2021
1. trénink Hamilton
2. trénink Hamilton
Sobota 4. prosince 2021
3. trénink Verstappen
Kvalifikace 18.00–19.00
Neděle 5. prosince 2021
Závod 18.30