Dopouštím se běžných chyb, říká Maldonado

Pastor Maldonado si prožívá velmi zvláštní sezónu. Dokázal vyhrát GP Španělska, ale od té doby nezískal ani bod a hovoří se o něm spíš v souvislosti s kolizemi.
Dopouštím se běžných chyb, říká Maldonado

"Určitě nejsme dost konzistentní," přiznal v rozhovoru pro GPWeek. "Na začátku jsem udělal pár chyb, jako v Austrálii, když jsem byl šestý a boural v posledním kole. Po loňském hrozném roce jsme ale před touto sezónou nečekali, že bychom mohli vyhrát."

A jak se Venezuelan staví ke svým chybám? "Jsou to normální chyby. Když se podíváte na ostatní jezdce, v minulosti udělali stejné."

A i když se o něm hovoří především ve spojení s kolizemi, výčitky nemá, letošní sezóna je pro něj úspěšná.

"Než jsem vyhrál závod, nikdo tu nebyl (na rozhovory), teď jsou tu všichni. Tohle jsou závody, víte. Udělal jsem pár chyb, tak to je. Jako vždy se budu snažit odvádět maximum. Občas to nevyšlo podle očekávání, ale důležité je, že jsme velmi rychlí, a tak to musí zůstat."

Další článek: Button: Alonsa obdivuji, ale být s ním v jednom týmu bych nechtěl

16:30 | Mrkněte na závod z Zandvoortu. Petr Ptáček odstartuje ze třetího místa.. odkaz
15:39 | Připomeňme, že Hamilton, Latifi, Grosjean a Magnussen jsou vyšetřováni, že se ve druhé zatáčce nevrátili řádně na trať.
10:15 | Mick Schumacher vyhrál závod F2 a upevnil vedení v šampionátu. Druhý Cunoda. Schumacherův nejbližší pronásledovatel C. Ilott skončil třetí, na Schumachera tak má ztrátu 18 bodů. Další pronásledovatelé v šampionátu: Ch. Lundgaard nedokončil, R. Shwartzman nebodoval.
25. září | Lamborghini oficiálně potvrdilo, že Stefano Domenicali odchází z pozice šéfa automobilky, aby od ledna 2021 převzal novou prestižní funkci. Očekává se, že nahradí Careye v čele F1.

GP Ruska 2020

Pátek 25. září 2020
1. trénink Bottas (1:34.923)
2. trénink Bottas (1:33.519)
Sobota 26. září 2020
3. trénink Hamilton (1:33.279)
Kvalifikace Hamilton (1:31.304)
Neděle 27. září 2020
Závod 13.10