Doma u ozdobeného stromku, ale i u protinožců. Jak prožili jezdci F1 Vánoce?

Pokud mají jezdci F1 v mimosezonním období čas na odpočinek, tak je to především během Vánoc. Díky sociálním sítím víme, jak vánoční svátky strávili někteří z nich.
Foto: Getty Images / Mark Thompson
Doma u ozdobeného stromku, ale i u protinožců. Jak prožili jezdci F1 Vánoce?  | Foto: Getty Images / Mark Thompson

Čtvrtý muž letošní sezony George Russell popřál svým fanouškům pěkné Vánoce prostředncitvím příspěvku s fotkou, na které je vyfocen se svojí přítelkyní Carmen. 

Mick Schumacher, který bude v roce 2023 bez závodní sedačky v F1, letošní Vánoce trávil se svojí matkou Corinou a sestrou Ginou Marií.

S rodinou si Vánoce užil i vicemistr světa Charles Leclerc. Po jeho boku nechyběl ani bratr Arthur, který bude v příští sezoně závodit ve formuli 2.

Fotku s vánočním stromkem sdílel na svém Instagramu i Esteban Ocon.

V kruhu rodinném Vánoce oslavil i Carlos Sainz, jehož otce Carlose staršího brzy čeká start na Rallye Dakar.

Ne všichni piloti prožili Vánoce roku 2022 v Evropě. Týkalo se to například Alexandera Albona, který dal přednost Thajsku, tedy zemi, odkud pochází jeho matka, ale také Valtteriho Bottase.

Finský pilot totiž podstatnou část mimosezonního období pobývá se svojí přítelkyní Tiffany Cromwellovou, profesionální cyklistickou závodnicí, v Austrálii.

Na Floridě pak strávil vánoční dny nový pilot Williamsu Logan Sargeant, který 25. prosince navštívil i dějiště Velké ceny Miami, kde sledoval zápas amerického fotbalu.

Další článek: Vettel označil Räikkönena za největší přirozený talent, se kterým se ve F1 potkal

Témata článku: , ,