Dohoda mezi Force Indií a Astonem Martin je prý před podpisem

Force India má za sebou úspěšný rok ale může být ještě lepší. Těsně před podpisem je dohoda mezi týmem a Astonem Martin.
Dohoda mezi Force Indií a Astonem Martin je prý před podpisem

Už několik týdnů se ví, že Aston Martin zvažuje vstup do týmu Force India. Název týmu by se změnil a součástí dohody má být také sponzor Johnny Walker. To by přineslo nejen změnu vzhledu, vstup prestižní značky do F1 (Aston byl v F1 jen krátce na konci 50. let) ale také velké množství peněz.

„Konečné rozhodnutí ještě nepadlo, ale vypadá to dobře,“ řekl provozní ředitel Otmar Szafnauer. Podle webu Motorsport Total probíhají jednání ještě tento týden a na jeho konci má být rozhodnuto. V Abú Dhabí byl šéf Astonu David Richards a šéf marketingu Simon Sproule. Vše by pak bylo oznámeno 15. prosince.

Foto: Getty Images / Lars Baron

Další článek: Horner: Označení motorů pro Red Bull nepotěší Rona Dennise

10:36 | Podle Auto Hebdo u Renaultu končí šéf motorářů Rémi Taffin. U týmu pracuje 22 let.
18:53 | Dan Ticktum už není vývojovým jezdcem Williamsu. Tým s ním ukončil spolupráci.
15:45 | Ferrari oznámilo, že prohlídka vozu Charlese Leclera, do kterého narazil Lance Stroll, ukázala, že jeho motor je natolik vážně poškozen, že ho nebude možné opravit. Leclerca tak čekají penalizace.
3. srpna | Mladíci testují. Theo Pourchaire se ve středu sveze s vozem Alfy Romeo z roku 2018 v Maďarsku. Na trati nebude sám, probíhají tam testy 18palcových pneumatik. Oscar Piastri jezdí v Monze s vozem Renaultu ze stejného roku.