Dobré první testy očekávání Williamsu nezvýšily

I když se Williamsu v Jerezu dařilo poměrně dobře, vedení stáje odmítá jakékoliv předpovědi o vzestupu formy a lepších výsledcích.
Dobré první testy očekávání Williamsu nezvýšily

V posledních letech je Williams jako na horské dráze, období propadů se střídají s nadějnými růsty formy. Po špatném loňském roce všichni v Grove doufají, že letos budou výsledky znovu lepší.

Že by se mohlo blýskat na lepší časy, naznačily první testy, ale Williams svá očekávání nezvýšil. "Ne, to nikdy neděláme, ne u Williamsu," řekla Claire Williamsová pro Sky Sports.

"Byl to první test a bude to opravdu těžký rok, nebo jiný rok pro všechny, kvůli pravidlům."

"V Jerezu jsme měli dobrý test, což je pro tým samozřejmě skvělé, je to povzbuzení. Ale jak všichni vědí, bude to dlouhá sezóna."

Nahoru by stáji měla kromě spolupráce s Mercedesem pomoci také spolupráce s Felipem Massou. Williamsová je ráda, že tým vyměnil Maldonada právě za něj.

"Je to skvělý člověk, je milý a myslím, že je to pro něj nová výzva, což je pro něj vzrušující," řekla o Brazilcovi. "Ale vzrušující je to pro všechny v týmu, on je velký motivátor."

Další článek: Abú Zabí bude jako finále ve Wimbledonu, hájí dvojité body Hill

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.