Dobré první testy očekávání Williamsu nezvýšily

I když se Williamsu v Jerezu dařilo poměrně dobře, vedení stáje odmítá jakékoliv předpovědi o vzestupu formy a lepších výsledcích.
Dobré první testy očekávání Williamsu nezvýšily

V posledních letech je Williams jako na horské dráze, období propadů se střídají s nadějnými růsty formy. Po špatném loňském roce všichni v Grove doufají, že letos budou výsledky znovu lepší.

Že by se mohlo blýskat na lepší časy, naznačily první testy, ale Williams svá očekávání nezvýšil. "Ne, to nikdy neděláme, ne u Williamsu," řekla Claire Williamsová pro Sky Sports.

"Byl to první test a bude to opravdu těžký rok, nebo jiný rok pro všechny, kvůli pravidlům."

"V Jerezu jsme měli dobrý test, což je pro tým samozřejmě skvělé, je to povzbuzení. Ale jak všichni vědí, bude to dlouhá sezóna."

Nahoru by stáji měla kromě spolupráce s Mercedesem pomoci také spolupráce s Felipem Massou. Williamsová je ráda, že tým vyměnil Maldonada právě za něj.

"Je to skvělý člověk, je milý a myslím, že je to pro něj nová výzva, což je pro něj vzrušující," řekla o Brazilcovi. "Ale vzrušující je to pro všechny v týmu, on je velký motivátor."

Další článek: Abú Zabí bude jako finále ve Wimbledonu, hájí dvojité body Hill

15:04 | Lamborghini oficiálně potvrdilo, že Stefano Domenicali odchází z pozice šéfa automobilky, aby od ledna 2021 převzal novou prestižní funkci. Očekává se, že nahradí Careye v čele F1.
13:42 | Kvalifikace F2: Cunoda, Daruvala, Schumacher... Schumacherův nejbližší soupeř v šampionátu Ilott odstartuje hned za ním ze čtvrtého místa.
24. září | Lewis Hamilton očekává, že FIA v reakci na jeho kontroverzní tričko z GP Toskánska zavede nová pravidla, ve kterých vyjasní, co je a co není možné.
24. září | Novinář Will Buxton má pozitivní test na koronavirus. GP Ruska tak vynechá.

GP Ruska 2020

Pátek 25. září 2020
1. trénink Bottas (1:34.923)
2. trénink Bottas (1:33.519)
Sobota 26. září 2020
3. trénink 11.00–12.00
Kvalifikace 14.00–15.00
Neděle 27. září 2020
Závod 13.10