Dobře naladěný Hamilton je hrozbou, tvrdí Webber

Australan je dalším z těch, kteří nechtějí Hamiltona po nepříliš vydařené sezoně 2011 odepisovat. Obzvlášť v případě, že se pilot McLarenu dostane do psychické pohody.
Dobře naladěný Hamilton je hrozbou, tvrdí Webber

Hamilton se loni zapletl do více incidentů a navštívil komisaře častěji, než by bylo zdrávo. Webber pro to ale má pochopení.

"Dostal se do problémů častěji, než by si sám přál, ale má talent. U sportovců a žen je normální, že v průběhu života projdou velkými psychickými výkyvy. Pro Hamiltona to platí dvojnásob, jelikož byl úspěšný tak brzy. Navíc je černý, zapálený a má slavnou přítelkyni, což jsou věci, které lidi zajímají. Chce to se s tím nějak poprat," nechal se slyšet Webber.

Sám mistr světa z roku 2008 prohlašuje, že se ve své kariéře nikdy necítil lépe než letos, čemuž napomáhá i slibně vypadající vůz. V osobním životě už je podle všeho taktéž vše v pořádku. 

Další článek: A tenhle znáte?

11. května | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
11. května | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
11. května | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.