Di Resta, Sutil nebo Pérez? Force India prý ještě nerozhodla

Ačkoliv potvrzení Sergia Péreze v druhém voze Force Indie má být jen formalitou, Nico Hülkenberg takové informace nemá. Ale je mu jedno, koho tým vybere.
Di Resta, Sutil nebo Pérez? Force India prý ještě nerozhodla

Indický tým se včera odhodlal k potvrzení Hülkenbergova návratu, ale odmítl říct, kdo bude jeho týmovým kolegou. Na seznamu kandidátů mají být tři jezdci: Adrian Sutil, Paul di Resta a Sergio Pérez.

Hülkenberg tvrdí, že neví, kdo to bude. "Abych byl upřímný, je mi to jedno," uvedl pro Sky Sports. "Chci mít silného týmového kolegu, který pro mě bude soupeřem a kterému já budu soupeřem, protože tak se budeme vzájemně tlačit vpřed a tým také."

"Vím, že v tisku koluje pár jmen, ale není to mé rozhodnutí. Je to rozhodnutí majitelů a vedení týmu. Jsem si jistý, že to nebude trvat dlouho a dozvíme se to."

Sám Hülkenberg podepsal smlouvu, jejíž platnost nechtěl prozradit, ale řekl, že je na delší období než jeden rok. A nelituje Lotusu, který mu nevyšel.

"V jistou chvíli jsem musel rozhodnout o své budoucnosti, abych nezůstal bez sedačky. U Force Indie jsem cítil, že mě opravdu chtějí, dokázali odpovědět na mé otázky a dali mi informace, které jsem chtěl. To byl rozdíl vůči ostatním."

"Proto jsem se rozhodl jít sem. Týmu věřím a jsem přesvědčený, že dokážeme dát dohromady něco, co nám umožní mimořádné výsledky."

Další článek: Force India potvrdila Hülkenbergův návrat

16:30 | Mrkněte na závod z Zandvoortu. Petr Ptáček odstartuje ze třetího místa.. odkaz
15:39 | Připomeňme, že Hamilton, Latifi, Grosjean a Magnussen jsou vyšetřováni, že se ve druhé zatáčce nevrátili řádně na trať.
10:15 | Mick Schumacher vyhrál závod F2 a upevnil vedení v šampionátu. Druhý Cunoda. Schumacherův nejbližší pronásledovatel C. Ilott skončil třetí, na Schumachera tak má ztrátu 18 bodů. Další pronásledovatelé v šampionátu: Ch. Lundgaard nedokončil, R. Shwartzman nebodoval.
25. září | Lamborghini oficiálně potvrdilo, že Stefano Domenicali odchází z pozice šéfa automobilky, aby od ledna 2021 převzal novou prestižní funkci. Očekává se, že nahradí Careye v čele F1.

GP Ruska 2020

Pátek 25. září 2020
1. trénink Bottas (1:34.923)
2. trénink Bottas (1:33.519)
Sobota 26. září 2020
3. trénink Hamilton (1:33.279)
Kvalifikace Hamilton (1:31.304)
Neděle 27. září 2020
Závod 13.10