Di Resta: Rád budu závodit proti Hülkenbergovi bez týmových příkazů

Paul di Resta považuje za jednoho ze svých hlavních letošních soupeřů bývalého týmového kolegu z Force Indie Nica Hülkenberga.
Di Resta: Rád budu závodit proti Hülkenbergovi bez týmových příkazů

Hülkenberg závodil pro Force Indii jen jeden rok, pro letošní sezónu přestoupil k Sauberu. "Bude hezké závodit s Nicem bez týmových příkazů," řekl Di Resta pro Autosport. "Bude pro nás hlavním soupeřem - Sauber a Williams."

"Tým je soustředěný a spokojený po té těžké části roku. Můj tým si těmi emocemi také prošel. Byli stejně frustrovaní jako já."

Skot měl na mysli závěrečnou fázi loňské sezóny, ve které se mu nedařilo, z posledních šesti závodů si odvezl jen dva body.

"Už jsem to hodil za hlavu. Bylo správné mít měsíc odpočinku, protože bych býval chtěl být ve voze hned další týden a překonat to, což možná nebylo správné, protože se zdálo, že se nic nemění. Mohla tu být dobrá znamení, ale dohromady to nešlo."

Di Resta je přesvědčený, že dokáže být hned od začátku sezóny znovu silný. "Určitě v to doufám. Budu připravený udeřit hned na začátku roku. Jsem připravený na ten boj, těším se víc než kdy jindy," dodal.

Další článek: Steve Nielsen zamíří z Caterhamu do týmu Toro Rosso