Dennis: Velká část vinny byla v roce 2007 u Hamiltona

Dennis a Alonso se sice v prohlášení vyhnuli roku 2007, ale téma je nakonec na tiskové konferenci dostihlo.
Dennis: Velká část vinny byla v roce 2007 u Hamiltona

Podle Rona Dennise bude návrat Alonsa lahůdkou pro novináře. „Vím, že se média budou snažit najít jakoukoliv prasklinu v jakékoliv části vztahů v týmu a to zejména mezi Fernandem a mnou. Ale mohu vám říct, že budete ztrácet čas, není to problém.“ Dennis upozorňuje, že problémy mezi jezdci měl vždy a uvádí jako příklad Sennu a Prosta.

Podle šéfa McLarenu byl jedním z hlavních problémů Hamilton. „Když se do té doby vrátíte, uvidíte mladého kluka, který byl vnímán jako vyvolený. Ale on byl také někdo, kdo byl nevyzrálý. A kdo že to zasadil první ránu? Řekl bych, že Lewis hrál roli na začátku tohoto procesu, který pak eskaloval.“

Alonso dodal: „Tohle není rok 2007, není to McLaren-Mercedes ale McLaren-Honda, je to podle mě něco úplně jiného. Jenson není Lewis a já také nejsem stejný jako v roce 2007. Sedím zde, jsem připraven na tuto výzvu, protože tu nevidím žádné problémy, ale vítězný projekt.“

Další článek: Heinz-Harald Frentzen musí vyměnit závodní vůz za ten pohřební

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.