Dennis si je celkem jistý, že Hamilton bude příští rok jezdit pro McLaren

Šéf skupiny McLaren Ron Dennis je přesvědčený, že Lewis Hamilton působiště nezmění a prodlouží smlouvu ve Wokingu.
Dennis si je celkem jistý, že Hamilton bude příští rok jezdit pro McLaren

Hamilton a McLaren opakovaně vysílají signály o ochotě prodloužit partnerství na další léta. Jednání by měla vyvrcholit během srpnové letní přestávky.

Ron Dennis nepochybuje o jejich výsledku, pokračování spolupráce nahrává i obnovená forma týmu.

"Není důvod, aby Lewis naše vozy v budoucnu neřídil," uvedl pro BBC. "Myslím, že si lidé udělali trochu mylný obrázek. Když jsem naposledy viděl jeho smlouvu, platil jsem já jemu, takže otázka je, jestli ho my zaměstnáme, a ne naopak."

"Skutečnost, že jsme téměř vyhráli poslední Grand Prix, ukazuje, jaká je naše výkonnost. Pokud se situace vyvine tak, jak očekávám, jsem si celkem jistý, že bude (Hamilton) sedět příští rok v mclarenu."

Dennis je tím, kdo před 16 lety s mladým Hamiltonem navázal spolupráci a poté s ním podepsal před sezónou 2007 jeho první smlouvu ve formuli 1, která díky následnému prodloužení platí až do konce letošního roku.

Další článek: Ascanelli míří do Ferrari, u Toro Rosso ho zřejmě nahradí Key

16:30 | Mrkněte na závod z Zandvoortu. Petr Ptáček odstartuje ze třetího místa.. odkaz
15:39 | Připomeňme, že Hamilton, Latifi, Grosjean a Magnussen jsou vyšetřováni, že se ve druhé zatáčce nevrátili řádně na trať.
10:15 | Mick Schumacher vyhrál závod F2 a upevnil vedení v šampionátu. Druhý Cunoda. Schumacherův nejbližší pronásledovatel C. Ilott skončil třetí, na Schumachera tak má ztrátu 18 bodů. Další pronásledovatelé v šampionátu: Ch. Lundgaard nedokončil, R. Shwartzman nebodoval.
25. září | Lamborghini oficiálně potvrdilo, že Stefano Domenicali odchází z pozice šéfa automobilky, aby od ledna 2021 převzal novou prestižní funkci. Očekává se, že nahradí Careye v čele F1.

GP Ruska 2020

Pátek 25. září 2020
1. trénink Bottas (1:34.923)
2. trénink Bottas (1:33.519)
Sobota 26. září 2020
3. trénink Hamilton (1:33.279)
Kvalifikace Hamilton (1:31.304)
Neděle 27. září 2020
Závod 13.10