Dennis: Jiné zbarvení? A proč?

Ron Dennis dnes sice prohlásil, že McLaren bude mít nové zbarvení, ale mát o háček. Šéf McLarenu od vás chce znát důvod a to že to teď nevypadá tak dobře, tím důvodem není.
Dennis: Jiné zbarvení? A proč?

Na McLaren se sesypala… nedá se říct, že ostrá kritika za zbarvení vozu, ale spíše zklamání a to zejména poté, co nás jejich PR oddělení masírovalo vzpomínkami na minulou éru s Hondou a červeno-bílé vozy.

„Měli jsme podobné diskuse uvnitř týmu,“ řekl Dennis. „Všichni říkali, proč neuděláme oranžovou. Protože to byla stará barva McLarenu? Teď jste to řekl! Byla to stará barva McLarenu, tak proč ji k čertu chcete zpět? A vy mi na to řeknete, co? Že chcete vytvořit esteticky příjemný design? A proč? Z jakého důvodu?“

Podle Dennise má vůz normální zbarvení McLarenu,výhrady sice chápe, ale ke změně dojde pouze z komerčních důvodů – kvůli sponzorovi.

„Nezmění se to jen kvůli tomu, aby mělo pár lidí ve firmě radost, protože chtějí oranžovou nebo chtějí žlutou. Nebojte se, změní se to, ale neřeknu vám kdy.“ 

Další článek: Nic vážného, uklidňuje Honda po dnešku

27. února | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.