Dění v F1 někdy připomíná seriál Kardashians, směje se Hamilton

Sedminásobný mistr světa přirovnal zákulisní dramata, která obklopují svět F1, k seriálu o slavném rodinném klanu.
Foto: Getty Images / Mark Thompson
Dění v F1 někdy připomíná seriál Kardashians, směje se Hamilton | Foto: Getty Images / Mark Thompson

Formule 1 pochopitelně především nabízí zábavu a vzrušení na závodních tratích, nicméně velká dramata se někdy odehrávají i v zákulisí.

V tomto směru nebyl ani letošek výjimkou. Stojaté vody F1 rozvířily kauzy kolem přestupu Oscara Piastriho, překračování rozpočtového stropu a týmových příkazů Red Bullu v závěru sezony. Za zmínku určitě stojí i Fernando Alonso na údajné dovolené a jeho přestup do Astonu.

Zákulisní dění někdy pro fanoušky lehce přibarvuje populární seriál Netflixu Drive to Survive, nicméně i dění mimo záběry televizních kamer někdy podle Hamiltona reality show připomíná.

„Někdy je to vážně jako v seriálu The Kardashians, opravdu je to často velmi zábavné,“ přirovnal Brit s nádechem ironie zákulisní tahanice v F1 k populární show o rodinném klanu celebrit.

Hamilton se vyjádřil i k týmovým příkazům, kterými se Red Bull snažil instruovat Verstappena s Perezem během GP Brazílie.

„To, co se v posledních dnech doneslo k mým uším, bylo tak zábavné.“

„Něčí matka něco přidá na sociální sítě a hned se dějí zajímavé věci. Jsem si jistý, že se to objeví na Netflixu,“ uvedl Lewis Hamilton pro portál racingnews365.com.

Další článek: Raper složil píseň o Bottasovi

Témata článku: , ,