De Villotaová byla propuštěna z nemocnice La Paz domů

Po návratu do Španělska strávila María de Villotaová šest dní v nemocnici La Paz, po kterých ji lékaři poslali domů.
De Villotaová byla propuštěna z nemocnice La Paz domů

Když během závodního víkendu v Německu tým Marussia informoval, že byla jeho testovací jezdkyně María de Villotaová propuštěna z Addenbrookovy nemocnice, kde byla hospitalizována od své nehody v testech, uvedl, že se vrátila domů do Španělska.

Tím ale nebylo míněno její bydliště, protože po návratu do své země byla hospitalizována v madridské nemocnici La Paz. Strávila v ní šest dní, během kterých se jí věnovali specialisté na plastické operace, neurochirurgii a oftalmologii. Až poté byla propuštěna domů.

Z neurologického hlediska je De Villotaová podle dosavadních vyšetření v pořádku, takže si ji teď budou věnovat už jen oční specialisté a plastičtí chirurgové, aby minimalizovali následky poranění obličeje.

Očekává se, že Marussia během příštích dnů zveřejní definitivní zprávu o nehodě své jezdkyně, která by měla odpovědět na otázku, proč De Villotaová havarovala.

Další článek: Úsek pro DRS zůstává v Maďarsku stejný jako loni

16:30 | Mrkněte na závod z Zandvoortu. Petr Ptáček odstartuje ze třetího místa.. odkaz
15:39 | Připomeňme, že Hamilton, Latifi, Grosjean a Magnussen jsou vyšetřováni, že se ve druhé zatáčce nevrátili řádně na trať.
10:15 | Mick Schumacher vyhrál závod F2 a upevnil vedení v šampionátu. Druhý Cunoda. Schumacherův nejbližší pronásledovatel C. Ilott skončil třetí, na Schumachera tak má ztrátu 18 bodů. Další pronásledovatelé v šampionátu: Ch. Lundgaard nedokončil, R. Shwartzman nebodoval.
25. září | Lamborghini oficiálně potvrdilo, že Stefano Domenicali odchází z pozice šéfa automobilky, aby od ledna 2021 převzal novou prestižní funkci. Očekává se, že nahradí Careye v čele F1.

GP Ruska 2020

Pátek 25. září 2020
1. trénink Bottas (1:34.923)
2. trénink Bottas (1:33.519)
Sobota 26. září 2020
3. trénink Hamilton (1:33.279)
Kvalifikace Hamilton (1:31.304)
Neděle 27. září 2020
Závod 13.10