De Silvestrová: Jezdecký program by byl pro ženy lepší než série W

To je ale hromada testosteronových výblitků na jedné hromadě. To se tak bojíte ženských za závodním volantem? Asi by to pošramotilo vaše šovinistický ego, protože by se ženská dostala tam, kam vy se nikdy nedostanete..........
Přitom jsou ženský zcela jasně lepší řidičky než většina mužů. Hlavně nemají na kontě prasárny mužů. Jo jasně........ jde o silniční provoz, ale ženský jezděj i jiné závodní série a nevedou si špatně. To jen ten mužský šovinismus si myslí že řízení auta je jejich výsada..................

Michael Schumacher = na věky nejlepší. | | Jediný pravý nick! Trapná kopie tam MÁ přidanou tečku.

FoxPw  |  06. 11. 2018 20:26

To mi tedy ukaž nějakou špičkovou motoristickou sérii, kde jsou ženy jedny z nejlepších. Nic proti nim, ale mělo by se všem měřit stejným metrem. A v normálním provozu se to sice mění, ale stále platí "jezdím málo - bourám málo" a dost často i to "dělám zmatky - bourají jiní". Je to podobná kategorie, jako starší řidiči.

Pán bude asi nějaký militantní feminista
Nikdo tady ženy zpět k plotně nežene, ale pokud jednou mají postoupit a být přijaty mezi piloty F1, tak s rovnými podmínkami. Jinak se to nikdy nebude brát vážně.
A jak již bylo níže napsáno, už coolfaktor a marketingový potenciál takového vstupu mluví jasně proti nějakým snahám tam babu nepustit. Ale holt ještě žádná nebyla natolik dobrá, aby se dostala dál než na pozici testovací pilotky.

A k faktu, "Přitom jsou ženský zcela jasně lepší řidičky než většina mužů". No to je jen klasické hraní si se statistikami. Ano mívají v průměru méně nehod než muži, ale tato informace není proložená najetými km. Navíc poslední psychologické průzkumy mluví jasně, ženy začíná výrazně dohánět muže v agresivitě za volantem. A pořád jim zůstává hraní si s telefonem při řízení, zmatkování, nesledování provozu. Takže žádné pohlaví si nemá co vyčítat Obecně platí spíš to, že jsou ženy za volantem ustrašenější a to do dopravy moc nepatří...
Takže ano, znám spoustu ženských, které řídí dobře a dokonce zvládaj i údržbu auta, stejně tak jsem potkal spoustu řidíčů, kteří byli naprosto mizerní. Ale tvrdit, že jsou ženy lepší než muži. To určitě ne, denní pozorování dopravy v Praze mi to nedovolí

Gilles Villeneuve Delaney  |  06. 11. 2018 06:53

Nechce čistě ženskou sérii, ale do čistě ženské posádky vleze, aby se "předvedly".
A extra program a rovnou místo v top týmu
Co příjde dál ? Rainbow series ? ...na palici všechno.

Juniorské programy existují a jak už se tu říkalo, pokud je talent tak není nic nemožné.
Leda by slečna myslela, že by se takový program soustředil primárně na ženský....jen nevím, co by z toho ty týmy měli. Na co angažovat "celkem konkurenceschopnou" dívku, když můžu mít konkurenceschopného kluka.
Určitě bych v tom neviděl nějakou formu utlačování a znevýhodňování....vzdyť pokud je holka trochu k světu, tak se jí shání sponzoři líp, než klukům. Jen to chce víc toho talentu, který prostě nestačí.

KIMI!!!!!

To je tak, když některým ženským celej život levičáci tlačej něco o kvótách pro rovné příležitosti, že už přestanou uvažovat reálně. Prostě v nižších soutěžích se zatím žádná pilotka do nejužšího zájmu pro F1 nedostala.
I ta ženská série povede spíš jen ke stagnaci. Bez přímého srovnání to prostě nejde.

Charles Leclerc Babiš Hemilton  |  05. 11. 2018 17:11

kdyby byla nějaká holka tak dobrá tak už v F1 je!!! byl by to tahák doslova jak pyča

Doslova
Ať už z pohledu dnešního korektního světa, tak z marketingového. Nemluvě o potenciálu přilákat nové diváky, resp. divačky, a sponzory. Ale prostě žádná pilotka ještě ten potenciál na to být mezi 22 nejlepšímu neukázala...

Sebastian Vettel Killa-Gorilla  |  05. 11. 2018 18:50

tak asi je k tomu nějakej důvod proč roštěnky nehrají v NHL nebo neboxujou s Kličkem holky máme rádi ale když nejsou schopné hrát s chlapama ani golf tak jak můžou konkurovat v F1 ...

Čím víc je daná disciplína o fyzické síle, tím více se rozdíly mezi pohlavími ukazují. Tohle nezmění žádné úřednické nařízení
Ale nemyslím si, že zrovna monoposty jsou něčím, kde by ženské nemohli prorazit. Jen holt budou muset ty talentované máknout.

Kurňa, samozřejmě "...ženské nemohly..."

Charles Leclerc Baz.Raketak  |  05. 11. 2018 16:26

Absolutně nesouhlasím. Vždyť tu šanci mají ženy už teď ne? Pokud umíš jezdit, nebo máš potenciál, nějakej tým si tě všimne a nabere pod "svoje křídla". Jelikož jsme zatím žádnou ženskou se probojovat do startovního pole neviděli, tak je lepší založit čistě ženskou sérii.. Náhodou si myslím že W série (jestli bude), tak může být divácky mnohem zábavnější než stereotypní F1 se skopčákama a Bubákem v čele.

Lando Norris Ondrej_V  |  05. 11. 2018 12:44

Docela by mě zajímalo, co si o tom myslí místní ženské osazenstvo: jestli by braly jezdit v šampionátu výlučně pro ženy, nebo by zůstaly v F3 proti mužům / klukům - anebo když se Bůh na nějakou usměje - i F2.

Ano demokracie... jak to ten Sokrates říkal? Slabí budou chtit to co maji silni. Chudi budou chtit všechno co maji bohati. Ženy budou chtit to co maj muži /+ dalši věci kere mi vypadli/ a demokracie jim to da.

Jistý Risty

Pierre Gasly Ferda.  |  05. 11. 2018 09:35

Darovanému koni na zuby nehleď.
Nazorná ukázka jak ženské neví co chtějí, ale nedají pokoj dokud to nedostanou.
Za sebe můžu říci, že ženská série by mohla být hodně zajímavá a o to tu přece jde.


1 2

Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

15:58 | Problém na motoru, který potkal Vettela během testů, podle Ferrari nebyl vážný. V Maranellu zjistili, že šlo o problém s mazacím systémem.
22. února | Zandvoort před pěti dny. Za pár dní má být hotovo... odkaz
22. února | Podle Lea Turriniho Binotto a Ferrari neblafují. Aerodynamický balíček SF1000 nefunguje. Stále trpí problémy z loňského roku, nedotáčivostí a horším výkonem. Na příští týden chystá tým změny.
22. února | Niki Lauda by dnes oslavil 71. narozeniny.

Předsezónní testy

První
19. února Hamilton (1:16.976)
20. února Räikkönen (1:17.091)
21. února Bottas (1:15.732)
Druhé
26. února 09.00–18.00
27. února 09.00–18.00
28. února 09.00–18.00