Další vylepšení nasadí Honda okolo Monzy nebo Singapuru

Honda pracuje na dalších vylepšeních své pohonné jednotky.

„Stále se snažíme zlepšit náš motor v oblasti ICE (spalovací motor),“ řekl Hasegawa pro Autosport. „Vidíme určitá dobrá čísla, jen je potřeba to připravit. Ne během pár závodů ale ve čtyřech nebo pěti závodech.“

Hondě nyní zbývá 10 vývojových žetonů. Využít chce letos ideálně všechny pro vylepšení v postupných krocích.

Podle Hasewagy se poslední vylepšení turba a motoru odrazilo ve výkonnosti vozu v Silverstonu. „Fernando zajel v Q3 rychlé kolo, se kterým byl osmý, i když bylo smazáno (za nedodržení limitů tratě). Bylo to důkazem vylepšení.“

Moto: McLaren

Další článek: Lotus skončil před převzetím Renaultem ve velké ztrátě

16:58 | Podle Seidla se Sainz testu s Ferrari po Abú Dhabí nemůže zúčastnit. Test je určen pro mladé jezdce. Nakonec sice nastoupí Alonso a zřejmě Buemi a Kubica, ale i tak nebude umožněn start jezdcům, kteří letos závodili.
16:45 | Podle Wolffa to byl v podání Russella dobrý trénink, ale je třeba ho brát s klidem a rezervou. Bottas měl prý problém s autem.
14:30 | Simone Resta zase cestuje... není to tak dávno, co se vrátil do Ferrari ze Sauberu a nyní putuje do Haasu.
11:46 | Grosjean: Pokud bych sledoval tento závod doma a jeden z mých přátel měl takovou nehodu, byl bych přesvědčen, že je mrtvý.