Coulthard: Hamilton má dvě tváře

josef.po  |  09. 07. 2014 09:06

Asi nemá tady cenu diskutovat co by se stalo kdyby ...... Pravdou je ale to, že pokud Rosbergovi fungoval vůz jak měl, tak si držel odstup +- 5sec. Možná by ho Hamilton dojel a možná také ne. To ted zjistíme až při dalším závodě v Německu jak se situace má.

Osobně si ale myslím, že z těch dvou je větší "zabiják" Rosberg. Už jen proto, že na to vůbec nevypadá, jede si své, je konzistentní a dokáže lépe analyzovat situaci okolo sebe.

Hamilton spíše jen křičí, že on je ten větší zabiják, on má na vítězství větší morální právo a podobný rádoby silácký výlevy. Na druhou stranu je to právě on, kdo pod tlakem začíná trochu zmatkovat a panikařit.

eXcelent  |  08. 07. 2014 22:49

Já bych řekl, že dvě tváře mají prakticky všichni. Tu pravou, a levou. (Občas potřeba proplesknout).

davegp3  |  08. 07. 2014 20:54

Souhlasim, ze Lewis ma dve tvare. Nekdy jede jako stroj a je nejrychlejsi na trati. Jindy zase dela hloupe chyby nebo boura. Chybi mu trochu vetsi konsistence. Ale porad verim, ze je rychlejsi z dvojice Mercedesu.

To sou zase kecy ze by Ham vyhral nebyt Rosovi prevodovky..hlupacci...zamyslete se a kouknete jak se to vyvijelo ..Ham zacal Rose ztahovat az mel ten problem (a ne ze mu najednou buchlo par kolecek..), coz vy zaslepeni Alonsovou a Hamiltonovskou dokonalosti nevidite...

RIP F1 2008 | Obrigado Felipe 2002-2017

zeto  |  08. 07. 2014 18:59

Nebreč. Osobně si myslím, že tvrdit, že by 100% vyhrál jeden nebo druhý je nesmysl. Nikdo neví, jak by se to vyvíjelo. Třeba by Ros ujel, třeba by Ham už nejel přezouvat... Kdo ví...
Ros může teď tvrdit, co chce. Nikdo neví, od kdy a jak významné jeho problémy byly. Možná teď přesvědčuje především sám sebe.

NsT  |  08. 07. 2014 20:54

No to je názor! Je fakt divny, ze spousta fandů a uz i odborniku tvrdí, ze Alo a Ham jsou velmi dobří jezdci. A ty?! Ředitel zeměkoule. Řeknes ze je někdo zaslepený jejich výkony... Trosku fail!

aero minor  |  08. 07. 2014 17:26

Vyjádření Coulthardta...u mě vyvolalo schovívavý úsměch na tváři... ...David asi miluje pohádky nebo holywoodské hrdinné firmy... Uff, Lewis...jako James Bond, dostává nakládačku, leží už na zemi, na zádech, ...ale pak...pak se zvedne a začne to!!! No, zkrátím to. Kdyby v neděli Nicovi nezakřupalo v převodovce, tak Ham...by měl asi stejnou náladu jako v sobotu odpoledne. A praštil by znovu ochranným rámem pilota do kokpitu...tak asi takhle Davide
Ale třeba...nakonec z toho Coulthardta ta druhá Rowlingová...ještě bude !

zeto  |  08. 07. 2014 17:31

Ale prd, Ham Nica ztahoval, myslím, že před minulým odstoupením krásně ukázal, jak dokáže Nica předjet. Neříkám, že by se mu to povedlo na 100%, ale Ham si byl dost jasně vědom, že si némůže dovolit prohrát a šel by do toho po hlavě. A pokud tvrdíš něco jiného, pak jediným důvodem musí být to, že jsi jasnovidec.

aero minor  |  08. 07. 2014 17:34

Ale prd...nic netvrdím. Nech si to přečíst od někoho gramotnýho...potom se třeba "rozsvítí".

Ty tu výhru Hamiltona asi těžko rozdýcháváš že ??

Dobře ti tak....

aero minor  |  08. 07. 2014 18:47

Neblázni, člověče...moje "rozdýchávání či nerozdýchávání" patří zcela něčemu úplně jinému.

zeto  |  08. 07. 2014 17:58

Nic netvrdíš? A tohle je co? "No, zkrátím to. Kdyby v neděli Nicovi nezakřupalo v převodovce, tak Ham...by měl asi stejnou náladu jako v sobotu odpoledne. A praštil by znovu ochranným rámem pilota do kokpitu...tak asi takhle Davide " Mně doporučuješ, abych si to nechal od někoho přečíst, přitom sám nevíš, co píšeš. To je docela mizerie.

aero minor  |  08. 07. 2014 18:45

Nedá se nic dělat, musím přitvrdit. Nasíráš se do mě zcela bezdůvodně. Kdyby si víc myslel, tak by ti docvaklo, že to je "pouze a jen" moje úvaha nad úsměvným blábolem Coulthardta, který Hamiltona heroizuje do postavy supermana, ...který to teď rozbalí tak, že chudák Rosberg bude sedět jak malý blbec a jen čumět. Což je samozřejmě směšné. No a dál...pokud se časem naučíš číst, tak v mém příspěvku najdeš slovíčka jako: KDYBY, ...ASI, ...no a ty mají do "potvrzování" daleko. Já vím, že řada příspěvkářů má poměrně dost velký problém s pochopením složitějšího textu a nedej bože třeba i lehkých filozofických úvah. Ale ty...ty si pravděpodobně někde zcela mimo...nebo se chceš hádat. Tak asi stačí, už jsem ti věnoval až dost ze svého drahého času.

zeto  |  08. 07. 2014 18:55

Přitvrzuješ hezky, ale naprosto zcestně. Vlastně jsi tím jen potvrdil to, co jsem napsal výše. Ano slovíčko "kdyby" tam opravdu je, ale podmiňuje jen jednu věc a tou je porucha převodovky. Takže je to naprosto jasné tvrzení. O mé schopnosti číst sice můžeš pochybovat, ale jen to ukazuje, že máš narušené logické myšlení, protože jen policajti chodí po dvou z důvodu, že jeden umí číst a druhý psát. Tvoje výmluvy jsou celkem směšné. Hádat se nechci, ale ty spíš nejsi schopen akceptovat to, že má někdo jiný názor a nechceš připustit, že tvůj příspěvek vyzněl jinak, než jsi (možná) chtěl.

aero minor  |  08. 07. 2014 19:25

Mně vůbec nejde o Hamiltona, ale o to co napsal Coulthardt. To bylo hloupé...Nemám jediný důvod něco nepřát Lojzíkovi a něco přát Nicovi. Je to na nich....jejich schopnostech a štěstí a technice. Napsal jsem jen svou úvahu nad tím blábolem bývalého závodníka, který poměrně prostoduchým způsobem dramatizuje schopnosti britského pilota. A nijak si nevšímá "finsko-německo-monackého" soupeře. Ty si toto vše, tu podstatu, přeskočil a šel jsi do mě....


1 2

20:45 | Druhý závod F2 vyhrál Piastri.
20:32 | Red Bull zdá se zvažoval žádost o přezkum situace ze třetího tréninku, kdy měl Hamilton ignoroval dvojité žluté... nakonec ale nic podávat nebude.
20:11 | Gasly dostal varování za zdržení Sainze.
18:15 | Za incident s Mazepinem ve třetím tréninku byl Hamilton napomenut a tým dostal pokutu 25 000 euro.

GP Saúdské Arábie 2021

Pátek 3. prosince 2021
1. trénink Hamilton
2. trénink Hamilton
Sobota 4. prosince 2021
3. trénink Verstappen
Kvalifikace Hamilton
Neděle 5. prosince 2021
Závod 18.30