Corinna mi brání v kontaktu s Michaelem, říká Weber

Willi Weber překvapivě není na seznamu těch, kteří navštěvují Michaela Schumachera. Jeho manželka mu to prý nedovolí.
Corinna mi brání v kontaktu s Michaelem, říká Weber

Jen málo lidí bylo Schumacherovi blíže a po delší dobu než Willi Weber. Ten byl manažerem sedminásobného mistra světa od roku 1988 do roku 2010. Schumachera, který se zranil na lyžích téměř přesně před dvěma lety, ale Weber nevídá.

„Corinna mi brání v kontaktu s Michaelem,“ postěžoval si nejdříve na Facebooku a pak to potvrdil pro německý Bild. „Snažil jsem se mnohokrát od Corinny získat povolení k návštěvě, ale pokaždé bez úspěchu. Je to pro mě hrozné, ale má rodina trpí. Naše rodiny si byly 25 let hodně blízké, takže to teď nedokáže nikdo pochopit.“ 

Důvody, proč ho k Schumacherovi nechtějí pustit, prý Weber nezná. „O důvodech nemohu říct nic, protože nevím, co za tím je. Vždy existují výmluvy. V poslední době třeba strach z bakterií.“

Jean Todt nedávno naopak prozradil, že on Schumachera navštěvuje:

Vídám Schumachera, bojuje, říká Todt

Vídám Schumachera, bojuje, říká Todt

Foto: Getty Images / Alexander Hassenstein

Další článek: Renault koupil Lotus v přepočtu za 37 Kč

10:36 | Podle Auto Hebdo u Renaultu končí šéf motorářů Rémi Taffin. U týmu pracuje 22 let.
3. srpna | Dan Ticktum už není vývojovým jezdcem Williamsu. Tým s ním ukončil spolupráci.
3. srpna | Ferrari oznámilo, že prohlídka vozu Charlese Leclera, do kterého narazil Lance Stroll, ukázala, že jeho motor je natolik vážně poškozen, že ho nebude možné opravit. Leclerca tak čekají penalizace.
3. srpna | Mladíci testují. Theo Pourchaire se ve středu sveze s vozem Alfy Romeo z roku 2018 v Maďarsku. Na trati nebude sám, probíhají tam testy 18palcových pneumatik. Oscar Piastri jezdí v Monze s vozem Renaultu ze stejného roku.