Co teď bude s Carlosem Sainzem?

Carlos Sainz jr. měl být budoucí hvězdou Red Bullu, ale sedačku mu nakonec uzmul Max Verstappen.
Co teď bude s Carlosem Sainzem?

Sainzovi už poslal podporu António Félix da Costa. To je člověk, který dokáže ze všech nejvíce pochopit aktuální situaci španělského závodníka, který letos více než úspěšně jezdí v sérii Renault 3.5.

Da Costa měl přijít do Toro Rosso, ale předběhl ho nakonec Daniil Kvjat. Letos se situace opakuje, jen aktéři jsou jiní. Da Costa tak místo do formule 1 zamířil do DTM a bude také závodit v elektrické formuli E. S letošní sezónou je prý proto spokojen.

A Sainz? Ten je podle španělských médií zmaten. Jednání mezi ním nebo spíše jeho otcem a Helmutem Markem se prý vyvíjela více než dobře. Nakonec ale přišla studená sprcha. O Sainzovi se přitom mluvilo i v té souvislosti, že by ho Red Bull posadil do Caterhamu. Sainz se prý s Markem sešel ve středu znovu.

„Setkání bylo pozitivní. Red Bull mě chce a podporuje mě. Snaží se najít řešení pro příští rok,“ řekl Sainz pro španělský deník AS.

Diskuze (5) Další článek: Alonso: Následující dva závody budeme trpět
20:20 | Fernando Alonso se připojí k Vettelovi a Russellovi a nasadí větší počet nových komponent – start z konce pole.
22:00 | Toto Wolff přiznal, že Mercedes má problémy se spolehlivostí, kterou stále úplně nepochopil. Bottas nasadil šestý motor.
22. října | Valtteri Bottas nasazuje šestý motor. Dostane penalizaci 5 míst.
22. října | Kromě Vettela odstartuje z poslední řady v Austinu také George Russell. Také on nasadí novou pohonnou jednotku.

GP USA 2021

Pátek 22. října 2021
1. trénink Bottas
2. trénink Pérez
Sobota 23. října 2021
3. trénink 20.00–21.00
Kvalifikace 23.00–00.00
Neděle 24. října 2021
Závod 21.00