Co jste možná nevěděli o šéfovi RBR Christianu Hornerovi

Red Bull položil šéfovi svého týmu několik otázek o životě mimo formuli 1. Nejlepší a prostou radu mu v životě dal Bernie Ecclestone.
Co jste možná nevěděli o šéfovi RBR Christianu Hornerovi

Jak relaxujete mimo formuli 1? Jak si představujete perfektní den volna?
Christian Horner: "Perfektní den volna strávím doma. Bydlím na venkově, ne moc daleko od Silverstonu, a prostě si užívám čas, který tam trávím, hlavně když je venku hezky. Máme několik zvířat, takže je příjemné tam trávit čas a odpočívat."

Máte nějaké oblíbené zvíře?
CH: "Samozřejmě, že ne! Máme 14 kachen a nedávno přišila dvě další káčátka. Máme 16 slepic, tři psy a dva osly. To by myslím zatím stačilo."

Je tu něco kromě vaší práce, v čem si myslíte, že jste dobrý?
CH: "Nejsem špatný se sekačkou na trávu! Nevím... Ve formuli 1 nemáte moc volného času. Rád hraju tenis, ale neřekl bych, že jsem v něm zvlášť dobrý. Mám licenci na pilotování vrtulníku, což si užívám."

Kdybyste organizoval večírek, které tři lidi byste pozval?
CH: "Uznávám, že by byla docela sranda s Borisem Johnsonem (starosta Londýna). Pak Winstona Churchilla a nakonec lady: Margaret Thatcherovou. Udělejme z toho politický večer, velmi uvolněný!"

Kdybyste nepracoval v oboru, ve kterém pracujete, co byste dělal?
CH: "Netuším. Vyrostl jsem ve sportu. Život jsem začal jako jezdec a pak jsem obrátil pozornost k managementu. Nikdy jsem neměl ´regulérní´ zaměstnání. Když mi bylo 18, dohodl jsem se s rodiči, že nepůjdu na univerzitu a dám si rok volna. Takže jsem tam nešel, snad jsem si jí teď vyhnul už navždy."

Jakou nejlepší radu jste kdy dostal?
CH: "Jednou mi Bernie Ecclestone řekl: ´Nepose* to!´"

Diskuze (19) Další článek: Red Bull ukáže letošní auto dva dny před prvními testy