Chceme alespoň jednoho zkušeného jezdce. Víc Caterham zatím neřekne

Caterham jako jediný tým zatím neoznámil ani jednoho pilota pro letošní sezónu, ale říká, že je blízko k uzavření jezdeckého složení.
Chceme alespoň jednoho zkušeného jezdce. Víc Caterham zatím neřekne

Loni pro malajsijskou stáj závodili Charles Pic a Giedo van der Garde. Letos bychom se mohli dočkat změny. "Je zvlášť důležité, abyste s novými pravidly a novým vozem měli někoho zkušeného," řekl mluvčí týmu pro Sky Sports.

Mělo se za to, že tím zkušeným pilotem bude Heikki Kovalainen, který pro tým už závodil a jen loni zůstal na lavičce náhradníků. Jenomže v posledních týdnech se také hodně mluví o Kamuji Kobajašim.

"S Caterhamem je teď spojováno mnoho jezdců, což je pro nás velmi dobrá zpráva. Myslím, že je lichotivé, když je někdo se zkušenostmi, talentem a popularitou, jako má Kamuj, spojován s naším týmem," komentoval mluvčí.

Tajemství jezdecké sestavy by se ale mělo rozuzlit brzy. "Loni jsme to nechali na poslední chvíli, letos nemáme v plánu to samé. Jsme velmi, velmi blízko tomu, abychom mohli učinit oznámení, bude to brzy. Máme pár týdnů, ale nemáme v úmyslu je využít všechny," uzavřel mluvčí.

Další článek: Massa: Alonso o Singapurském podvodu věděl, ale nikdy mi to nepřiznal

20:34 | BBC: Hamiltona by měl nahradit Russell. Je to preferovaná volba. Tým spekulace nekomentuje.
15:58 | Stoffel Vandoorne dostal dnes v 7 ráno zprávu, že je Hamilton pozitivní a bude to za hodinu oznámeno. Míří do Bahrajnu, ale zatím neví, zda pojede. Vandoorne měl letět do Bahrajnu po testech formule E ve Valencii tak jako tak...
12:31 | Steiner také uvedl, že by se Romain Grosjean rád zúčastnil Grand Prix Abú Dhabí.
12:28 | Romain Grosjean zůstane další noc v nemocnici kvůli léčbě popálenin rukou.

GP Sachíru

Pátek 4. prosince 2020
1. trénink 14.30–16.00
2. trénink 18.30–20.00
Sobota 5. prosince 2020
3. trénink 15.00–16.00
Kvalifikace 18.00–19.00
Neděle 6. prosince 2020
Závod 18.10