Chceme alespoň jednoho zkušeného jezdce. Víc Caterham zatím neřekne

Caterham jako jediný tým zatím neoznámil ani jednoho pilota pro letošní sezónu, ale říká, že je blízko k uzavření jezdeckého složení.
Chceme alespoň jednoho zkušeného jezdce. Víc Caterham zatím neřekne

Loni pro malajsijskou stáj závodili Charles Pic a Giedo van der Garde. Letos bychom se mohli dočkat změny. "Je zvlášť důležité, abyste s novými pravidly a novým vozem měli někoho zkušeného," řekl mluvčí týmu pro Sky Sports.

Mělo se za to, že tím zkušeným pilotem bude Heikki Kovalainen, který pro tým už závodil a jen loni zůstal na lavičce náhradníků. Jenomže v posledních týdnech se také hodně mluví o Kamuji Kobajašim.

"S Caterhamem je teď spojováno mnoho jezdců, což je pro nás velmi dobrá zpráva. Myslím, že je lichotivé, když je někdo se zkušenostmi, talentem a popularitou, jako má Kamuj, spojován s naším týmem," komentoval mluvčí.

Tajemství jezdecké sestavy by se ale mělo rozuzlit brzy. "Loni jsme to nechali na poslední chvíli, letos nemáme v plánu to samé. Jsme velmi, velmi blízko tomu, abychom mohli učinit oznámení, bude to brzy. Máme pár týdnů, ale nemáme v úmyslu je využít všechny," uzavřel mluvčí.

Další článek: Massa: Alonso o Singapurském podvodu věděl, ale nikdy mi to nepřiznal