Caterham většinu novinek nenasadí, HRT připravuje velký balík úprav

Na konci startovního pole pokračuje souboj o 10. místo v šampionátu a všechny tři týmy nasadí novinky. Caterham jich bude mít paradoxně méně než HRT, které vynechalo testy v Mugellu.
Caterham většinu novinek nenasadí, HRT připravuje velký balík úprav

Caterham testoval v Itálii několik novinek včetně upraveného řešení výfuků, ale žádná nenaplnila očekávání. "Například ty výfuky nefungovaly. Nefungovaly podle očekávání, nic nám nepřinesly," prozradil Heikki Kovalainen Autosportu.

Caterhamu nefungovalo nic, přesto si do Barcelony přivezlo alespoň jednu novinku. "Vyzkoušíme tu jiné zadní křídlo, které sice v Mugellu nefungovalo podle očekávání, ale Mugello je jiný okruh a tady je větší šance, že fungovat bude.

"Ale kromě toho ostatní úpravy, které jsme tam měli, nám nefungovaly, takže na nich musíme ještě pracovat."

Na druhé straně tým HRT testy úplně vynechal a doma v továrně připravil velký balík vylepšení. Ve Španělsku nasadí mimo jiné nové přední a zadní křídlo a podlahu.

Novinky dostane jako první v pátek de la Rosa, Kartykejan si bude muset počkat až do soboty, protože v Madridu nestihnou díly vyrobit dřív.

Další článek: Video: Okruh v Barceloně z pohledu pneumatik

19:29 | Výkonný ředitel Alpine Marcin Budkowski prozradil, že sprintové závody budou mít název superkvalifikace.
18:22 | Alpine zítra uskuteční filmovací den v Silverstonu. S letošním vozem už jezdily také týmy McLaren, Red Bull Racing, AlphaTauri, Alfa Romeo a Williams. Naopak Mercedes chce vyjet až v testech...
17:41 | Romain Grosjean si nasadil kameru na svou helmu a ukáže vám okruh Laguna Seca z vozu IndyCar. odkaz
17:26 | Pro iOs už je aplikace k dispozici. Pro Android bude brzy. Jmenuje se Williams Racing AR Launch 2021.