Čandhok zatím nemá jistotu účasti v Grand Prix Indie

Karun Čandhok se sice ve volných trénincích připravoval na účast v domácím závodě v Dillí, ale tým Lotus mu zatím nepotvrdil, že ho skutečně na startovní rošt postaví.
Čandhok zatím nemá jistotu účasti v Grand Prix Indie

"V tuto chvíli zní moje upřímná odpověď, že nevím a že to jde mimo mě," řekl Čandhok na téma své účasti v GP Indie pro Reuters. "Tony (Fernandes, majitel týmu Lotus) miliónkrát řekl v různých rozhovorech, že by to chtěl uskutečnit."

"Je to otázka, kterou si kladou všichni, včetně mě, ale je třeba pochopit, že smluvní záležitosti jsou komplexní, jsou tu dva závodní jezdci se smlouvami a není to snadné rozhodnutí."

Indický závodník se domnívá, že splnil všechny předpoklady ve volných trénincích, aby mohl doma nastoupit do závodu.

"Tony mi řekl, že ode mě očekává, že budu před vozy Virginu a HRT," vysvětloval. "To je realistické očekávání a já jsem ho přesvědčivě splnil v posledních třech pátečních trénincích, takže si myslím, že jsem odvedl maximum, a teď... Rozhodnutí je na nich."

Indie má jistotu minimálně jednoho domácího jezdce v premiérové GP Indie, Narajn Kartykejan dostane u HRT vůz Daniela Ricciarda.

Další článek: Red Bull chce ještě druhé místo pro Webbera, ale na RB8 pracuje už naplno

13:15 | Sergio Pérez je dnes v továrně Red Bullu.
10:36 | Dánský pilot Frederik Vesti, který vloni skončil čtvrtý ve F3, se stal juniorským jezdcem Mercedesu.
9:18 | Jenson Button dnes slaví 41. narozeniny.
18. ledna | Monacký autoklub popřel spekulace, podle kterých by letošní Grand Prix Monaka měla být zrušena. Závod se prý pojede (vloni chyběl v kalendáři F1 poprvé od roku 1955).