Čandhok: Mohl jsem zůstat u Hispanie, ale chci lepší tým

Karun Čandhok loni závodil pro tým HRT a tvrdí, že dostal nabídku pokračovat v letošní sezóně, ale odmítl ji. Chce mít k dispozici lepší techniku.
Čandhok: Mohl jsem zůstat u Hispanie, ale chci lepší tým

"Dostal jsem od nich nabídku, ale odmítl jsem ji, protože by mi z dlouhodobého hlediska neposloužila," řekl Čandhok o HRT pro IANS. "Závodit pro ně v prvním roce mělo smysl, ale teď hledám tým, který by mi mohl přinést body."

Volné závodní sedačky už jsou ale jen u týmu Force India, takže se jeví jako pravděpodobné, že pokud indický pilot smlouvu sežene, bude to na místo třetího pilota.

"Jednal jsem se dvěma týmy, ale nechci prozrazovat jména, dokud nebude dohoda uzavřená, což může trvat ještě pár týdnů," vysvětlil.

Čandhok velmi toužil postavit se na startovní rošt premiérové Grand Prix Indie, což se teď jeví jako nepravděpodobné. Je ale rád, že domácí fanoušci budou moci podpořit alespoň Kartykejana.

"Narajnův návrat je dobrý, protože indičtí fanoušci uvidí alespoň jednoho z našich jezdců v premiérovém závodě v Dillí," uzavřel.

Další článek: S druhým jezdcem HRT nepospíchá, Sennovi ale smlouvu neprodlouží

11. května | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
11. května | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
11. května | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.