Čandhok: Mohl jsem zůstat u Hispanie, ale chci lepší tým

Karun Čandhok loni závodil pro tým HRT a tvrdí, že dostal nabídku pokračovat v letošní sezóně, ale odmítl ji. Chce mít k dispozici lepší techniku.
Čandhok: Mohl jsem zůstat u Hispanie, ale chci lepší tým

"Dostal jsem od nich nabídku, ale odmítl jsem ji, protože by mi z dlouhodobého hlediska neposloužila," řekl Čandhok o HRT pro IANS. "Závodit pro ně v prvním roce mělo smysl, ale teď hledám tým, který by mi mohl přinést body."

Volné závodní sedačky už jsou ale jen u týmu Force India, takže se jeví jako pravděpodobné, že pokud indický pilot smlouvu sežene, bude to na místo třetího pilota.

"Jednal jsem se dvěma týmy, ale nechci prozrazovat jména, dokud nebude dohoda uzavřená, což může trvat ještě pár týdnů," vysvětlil.

Čandhok velmi toužil postavit se na startovní rošt premiérové Grand Prix Indie, což se teď jeví jako nepravděpodobné. Je ale rád, že domácí fanoušci budou moci podpořit alespoň Kartykejana.

"Narajnův návrat je dobrý, protože indičtí fanoušci uvidí alespoň jednoho z našich jezdců v premiérovém závodě v Dillí," uzavřel.

Diskuze (57) Další článek: S druhým jezdcem HRT nepospíchá, Sennovi ale smlouvu neprodlouží
12:51 | Antonio Fuoco ze stáje Charouz Racing System skončil v závodě F2 na 8. místě, což znamená pole position pro zítřejš… odkaz
11:26 | Dnes v Monaku závodí závodí junioři a Porsche. Z jednoho Porsche uniklo na vjezdu do boxů opravdu hodně velké množství oleje.
24. května | Pneumatiková mezera bude i na Hungaroringu. Pirelli tam nominuje střední, měkkou a ultraměkkou.
24. května | Podle jezdců Mercedesu vydrží hypedměkké pneumatiky v závodě maximálně 7 kol.
24. května | Žádný trest pro Maxe Verstappena za couvání z únikové zóny v první zatáčce.

GP Monaka 2018

Čtvrtek 24. května 2018
1. trénink Ricciardo (1:12.126)
2. trénink Ricciardo (1:11.841)
Sobota 26. května 2018
3. trénink 12.00–13.00
Kvalifikace 15.00–16.00
Neděle 27. května 2018
Závod 15.10