Bývalý šéf týmu Renault Bob Bell přestoupil k Mercedesu GP

Tým Mercedes GP posiluje, na pozici technického ředitele nominoval Boba Bella, který mimo jiné ve stejné funkci pracoval dříve u Renaultu.
Bývalý šéf týmu Renault Bob Bell přestoupil k Mercedesu GP

"Jsem nadšený a poctěný, že přicházím do týmu Mercedes jako technický ředitel. Je to pro mě pocta, že můžu být součástí tak silné a odhodlané společnosti a že můžu přispět k záviděníhodnému dědictví Mercedesu v motorsportu," řekl ke své nové funkci Bell.

Bell začne pracovat pro Mercedes v dubnu a zodpovídat se bude přímo šéfovi týmu Rossu Brawnovi. Zkušenosti z motorsportu má velké, jako aerodynamik začínal už před 30 lety.

Během své kariéry Bell vystřídal týmy McLaren, Benetton a Jordan, než přišel k Renaultu, kde pracoval postupně jako zástupce technického ředitele, technický ředitel, šéf týmu a výkonný ředitel, než v říjnu loňského roku Enstone opustil.

Diskuze (14) Další článek: Pokud nebude v Bahrajnu bezpečno, sezóna začne zřejmě až v Austrálii
16:32 | Zdá se, že Ticktum má smůlu. Účastní se zimní asijské F3, ale body za super licenci podle Autosportu nedostane. FIA totiž požaduje, aby měla série alespoň 5 závodů a tato má jen 3.
10:49 | Kuan-jü Čou bude vedle závodění ve F2 pracovat jako vývojový jezdec Renaultu. Čínský závodním prošel Jezdeckou akademií Ferrari.
21. ledna | HWA bude spolupracovat ve F2 s týmem Arden. Šance pro juniory Mercedesu...
20. ledna | Objevují se spekulace, že manažerem Micka Schumachera bude N. Todt.